ثمره ای دیگر از طرح شهروند دیپلمات شهرداری اصفهان، نمایشگاه عکس عکاسان اصفهانی در روسیه

دو نمایشگاه عکس از عکاسان اصفهانی در کاخ موزه تزارها و موزه تاریخ ادیان روسیه افتتاح شد.

در هریک از این دو نمایشگاه، ۳۰ اثر (مجموعا ۶۰) از آثار عکاسان اصفهانی برای بازدیدکنندگان به نمایش درآمده است. این آثار پس از انتشار فراخوان و دریافت ۳۶۳ اثر از ۲۶ عکاس، توسط هیات داوران انتخاب و برای شرکت در این نمایشگاه‌ها، به روسیه ارسال شد.

این دو رویداد ویژه به پیشنهاد جمعی از دانشجویان ایرانی مقیم مسکو و با همکاری اداره کل ارتباطات و‌ امور بین‌الملل شهرداری اصفهان، رایزنی فرهنگی سفارت ایران در روسیه، اداره کل ارتباطات فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و وزارت فرهنگ روسیه در خواهرشهر روسی اصفهان برپا شد.

برچسب‌ها

مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های منطقه یک شهرداری در ادامه اجرای طرح "عید تا عید" با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان و مادر شهید کلاهدوزان برگزار شد. افتتاح خیابان سردار شهید کلاهدوزان و پارکینگ زیرسطحی اردیبهشت از جمله این پروژه ها بوده است.

برچسب‌ها

بهره‌برداری مجموعه پروژه‌های منطقه ۴، افتتاح پروژه بزرگ میدان شهدای هسته ای، تکمیل خیابان سلمان فارسی، احداث خیابان ارغوانیه جنوبی، احداث خیابان روشن دشت، آغاز عملیات اجرایی پروژه عظیم تقاطع غیرهمسطح شهید فخری زاده- رینگ چهارم با مجموع اعتباری بالغ بر ۵٠٠٠ میلیارد ریال به همت شهرداری اصفهان

برچسب‌ها

با تلاش مدیریت شهری اصفهان و پورتو و پیگیری‌های سفارت ایران در پرتغال، عصر دیروز و در قالب برنامه زنده ویدئوکنفرانس با حضور مرتضی دامن پاک جامی سفیر ایران در پرتغال، قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان و روی موریرا شهردار پورتو پیوند خواهرخواندگی این دو شهر امضا شد. با امضای این تفاهم نامه پورتو به عنوان پانزدهمین خواهرخوانده اصفهان معرفی شد.

برچسب‌ها

صفحه‌ها