مراسم افتتاح رسمی شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه هدهد پیش از ظهر امروز _یکشنبه ۳۰ خردادماه ۱۴۰۰_ در ادامه برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» با حضور شهردار اصفهان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و فعالان اقتصادی و کارآفرینان برگزار شد.

شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه هدهد به منظور مشارکت در طرح‌های فناورانه و نوآورانه با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
تک تک سهامداران شرکت هدهد دارای ظرفیت بالایی در حوزه خود هستند و هم افزایی و تجمیع این روابط و توانمندی‌ها با یکدیگر تسهیل و تسریع اهداف شرکت را موجب می‌شود.
شرکت سرمایه گذاری جسورانه هدهد حاصل تلاش گروهی از سرمایه‌گذاران است که باور دارند ظرفیت‌های فراوانی برای خلق شرکت‌های شاخص و سرآمد وجود دارد.

برچسب‌ها

ورزشگاهی به نام آیلین ملکیان، چهره ماندگار بسکتبال زنان اصفهان و ایران، بازیکن و سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان و از اقلیت های مذهبی محله جلفای اصفهان در منطقه 5 شهرداری اصفهان (محدوده کوچه سنگ تراشها) افتتاح شد. 

برچسب‌ها

ورزشگاه مادر و کودک منطقه 5 اصفهان با عنوان «آیلین ملکیان» امروز در زیربنای  دو هزار و 100 متر با سالن های ورزشی بسکتبال، والیبال، هندبال و ... برای استفاده همزمان مادران و فرزندانشان امروز بهره برداری شد.

برچسب‌ها

برنامه "رادیو تاکسی" با هدف فرهنگ‌سازی روابط تاکسیرانان و شهروندان، فرهنگ‌سازی استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، ارائه اخبار مربوط به تاکسیرانی و آموزش تاکسیرانان شهر اصفهان با همکاری کمیته فرهنگ شهروندی پخش خواهد شد.

برچسب‌ها

صفحه‌ها