سمینار «تحول خلاقانه در صنایع دستی» برگزار می ­شود

سمینار آموزشی «تحول خلاقانه در صنایع دستی» از سوی اداره خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان و خانه جوان به مناسبت هفته صنایع دستی، امروز 19 خرداد در کتابخانه مرکزی برگزار می­ شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، همزمان با هفته صنایع دستی از 20 تا 27 خردادماه، ویژه برنامه­ های مختلفی از سوی اداره خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان با مشارکت سایر نهادهای شهرداری اصفهان برگزار می­ شود که یکی از این رویدادها، سمینار آموزشی «تحول خلاقانه در صنایع دستی» است که با مشارکت خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان امروز 19 خرداد ساعت 15 الی 19 در کتابخانه مرکزی میزبان علاقمندان است.

مدیر خانه جوان درباره این سمینار می­گوید: سمینار «تحول خلاقانه در صنایع دستی» حاصل سه سال فعالیت مداوم در حوزه خلاقیت و کارآفرینی در ستاد کارآفرینی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان است که برای هنرجویان و علاقمندان به فعالیت در حوزه صنایع دستی ارائه می­شود.

فاطمه اکبرزاده با بیان اینکه خانه جوان در این سال­ها فعالیت خود پیرامون خلاقیت و کارآفرینی را با محوریت پروژه ای به نام «توان هفت» انجام داده است، می­افزاید: تمامی محتوای این پروژه که می­تواند برای فعالان حوزه کارآفرینی مفید باشد و موج تازه ای را در اکوسیستم کارآفرینی اصفهان ایجاد کند بر روی سایت Tavan7.ir قرار گرفته که شامل حدود 500 ساعت آموزش در حوزه­های مختلف کارآفرینی، مهارت کسب ثروت، خلاقیت، توسعه کسب و کار و مباحثی از این دست است.

وی مهندسی خلاقیت را یکی از مباحث مهم ارائه شده در دوره­های آموزشی پروژه توان هفت دانسته و تأکید می­کند: بخشی از محتوای آموزشی که در این زمینه گردآوری شده است امروز در سمینار تحول خلاقانه در صنایع دستی برای مخاطبان ارائه می­شود.

مدیر خانه جوان با بیان اینکه سمینار تحول خلاقانه در صنایع دستی می­تواند نقطه عطفی برای آغاز فعالیت­های خلاقانه در حوزه تولید، فروش و صادرات صنایع دستی باشد، می­گوید: تلاش کرده ایم تا از اساتید برجسته در زمینه مهندسی خلاقیت در این سمینار بهره مند شویم.

اکبرزاده ادامه می­دهد: روزبه پرچمی عضو هيأت علمي گروه طراحي صنعتي دانشگاه هنر اصفهان و ندا روشندل مشاور کارآفرینی و بازرگانی اساتید حاضر در این سمینار آموزشی هستند.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از مخاطبان سمینار تحول خلاقانه در صنایع دستی هنرجویان، معلمان و مربیان هنرستان­های شهر اصفهان و بخشی دیگر نیز علاقمندان به هنر و صنایع دستی هستند که مایلند درباره رویه تولید، فروش و صادرات صنایع دستی اطلاعات جدیدی کسب کنند.کد محتوا 47922

برچسب ها