بهره‌برداری از پارکینگ توحید تا ۳ ماه آینده

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه پارکینگ زیرسطحی توحید تا سه ماه آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: با بهره‌برداری از این پروژه ۴۵۰ جای پارک خودرو در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایرج مظفر با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه خرید زمین برای احداث پارکینگ مقرون به‌صرفه نیست، شهرداری اصفهان با پذیرفتن سختی‌های بسیار از فضای زیرین خیابان توحید برای احداث پارکینگ زیرسطحی استفاده کرد تا نیاز شهروندان به پارکینگ را برطرف کند.

وی اضافه کرد: عملیات اسکلت ضلع غربی پارکینگ زیرسطحی توحید به اتمام رسیده است و اجرای پروژه در ضلع شرقی نیز ۷۰ درصد پیشرفت دارد.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه تا سه ماه آینده پارکینگ زیرسطحی توحید مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، تاکید کرد: با بهره‌برداری از این پروژه ۴۵۰ جای پارک خودرو در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی پروژه پارکینگ زیرسطحی توحید حدفاصل پل آذر تا چهارراه نظر به طول ۵۴۰ متر و عرض ۲۲ متر در دو لاین غربی و شرقی این خیابان در حال انجام است.کد محتوا 47921

برچسب ها