منطقه 10 با اجرای 9 ویژه‌برنامه به استقبال دهه کرامت می‌رود

همزمان با دهه کرامت از 11 تا 21 خردادماه 9 ویژه برنامه در منطقه 10 شهرداری اصفهان برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، «دختران خوب خدا» عنوان برنامه ای است که با محوریت جشن ولادت حضرت معصومه(س) روز 11 خردادماه ساعت 20 در باغ بانوان طلوع واقع در بزرگراه شهید آقابابایی برگزار می شود.

برنامه «تولد عشق» نیز در قالب جشن تولد دوسالگی کانون دختران، به‌مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، ساعت 17 روز 12 خرداد در خانه فرهنگ ابوالفرج واقع در بزرگراه چمران، بلوار لاله جنوبی میزبان علاقمندان است.

همچنین برنامه «امام رئوف» در قالب اجرای جشن بزرگ میلاد حضرت امام رضا(ع) 22 خرداد ساعت 17 در فرهنگ‌سرای استاد شریعت واقع در محله حصه برگزار می شود.

ویزه برنامه «ضامن آهو» نیز با محوریت مسابقه مقاله‌نویسی، قصه‌گویی و نقاشی با محوریت امام رضا(ع) 21 خردادماه ساعت 16 در خانه کودک لبخند اجرا می شود.

از دیگر برنامه هایی که اداره فرهنگی اجتماعی منطقه 10 شهرداری اصفهان برای ایام دهه کرامت تدارک دیده، جشن میلاد حضرت معصومه(س) با عنوان «شکوه دخترانه» است که ساعت 18 روز 11 خرداد در امامزاده شاه میر حمزه واقع در خیابان عسگریه میزبان علاقمندان است.

برنامه «به هوای حرمت محتاجم» هم عنوان جشنی است که به مناسبت میلاد امام رضا(ع) ساعت 21 روز 20 خردادماه در مجتمع امام حسین(ع) واقع در خیابان خواجه عمید برپا می شود.

برنامه «خورشید و ماه» نیز مشتمل بر یک کاروان شادی است که به منظور ایجاد فضایی شاد و بانشاط ویژه این ایام در روز 19 خرداد ساعت 20 در سطح منطقه 10 به اجرای برنامه می پردازد.

علاقمندان به شعر هم می توانند 19 خرداد ساعت 10 به کتابخانه ماهدخت بروند و در برنامه شب ‌شعر رضوی که «در کوی امام» نام دارد، شرکت کنند.کد محتوا 47895

برچسب ها