معرفی مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای به عنوان یک پایگاه ملی و منطقه‌ای

شهردار اصفهان از همکاری و مشارکت نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مجموعه مدیریت شهری برای معرفی مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای(مد ظله) به عنوان یک پایگاه ملی و منطقه ای خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی قاسم زاده  روز جمعه ششم خرداد ماه در حاشیه جلسه مشترک مدیریت شهری، شورای اسلامی شهر و مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان اظهار کرد: یکی از مظاهر وفاق و همدلی در دوره جدید مدیریت شهری جلسات ماهانه‌ای است که بین اعضای شورای اسلامی شهر، مدیریت شهری و نمایندگان مجلس به صورت منظم برگزار می شود.

وی ادامه داد: در هر جلسه مسائل اساسی شهر روی میز کار مشورت خواهی قرار گرفته و از جوانب مختلف از سوی مدیریت شهری، اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

شهردار اصفهان با بیان اینکه امروز بخش اعظمی از تمرکز مجموعه مدیریت شهری بر روی موضوعات مرتبط با بودجه بود، تصریح کرد: بر اساس همفکری صورت گرفته در این جلسات به منظور استفاده بهینه از منابع ملی مقرر شد نمایندگان شهرستان کمک کنند تا بتوانیم اعتباراتی را برای استفاده در اصفهان جذب کنیم.

وی در ادامه با اشاره به بازدید نمایندگان مردم شهر اصفهان در مجلس از مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای گفت: در این بازدید مقرر شد نمایندگان مجلس به کمک مدیریت شهری در این عرصه بیایند و مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای را به عنوان یک پایگاه ملی و منطقه ای برای مسئولان پایتخت معرفی کنند تا از این ظرفیت به منظور کمک به نظام جمهوری اسلامی و به طور خاص برای برگزاری همایش های بین‌المللی در حوزه سیاسی و اقتصادی استفاده شود.کد محتوا 47854

برچسب ها