برگزاری دوره های تخصصی برای  توانمندسازی و آگاهی بخشی عوامل جمع‌آوری پسماند خشک

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از برگزاری دوره‌های تخصصی آموزشی ویژه کارگران جمع‌آوری پسماند خشک، رانندگان و متصدیان ایستگاه‌های بازیافت خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، غلامرضا ساکتی با اعلام این خبر گفت: دوره‌های آموزشی با هدف هر ماه به‌صورت پیوسته با موضوعات متفاوتی برگزار می‌شود.

ویدر خصوص دوره‌های آموزشی و موضوعات پیش‌بینی شده برای آن، افزود: دوره مسئولیت اجتماعی، مهارت‌آموزی، عوامل زیان‌آور در محیط کار، بیماری‌های شغلی، سلامت روان با رویکرد افزایش عزت نفس، ایمنی و اطفای حریق و دوره کمک‌های اولیه پایه که بیشترین ارتباط را با شرایط کاری این افراد دارد از جمله دوره‌هایی است که برای سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده است.

به گفته ساکتی، محتوای آموزشی این دوره‌ها بر اساس نیازسنجی انجام شده در سه بخش جداگانه شامل کارگران بخش جمع‌آوری، رانندگان و متصدیان ایستگاه‌های بازیافت پیش‌بینی شده است و افراد با توجه حوزه شغلی خود در دوره‌های آموزشی متناسب شرکت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با بیان اینکه در این دوره‌ها از اساتید مجرب و متخصص استفاده می‌شود، تاکید کرد: با توجه به حساسیت موجود و ارتباط مستقیم کارگران این حوزه با مردم دوره‌های آموزشی توسط مربیان دانشگاهی و به صورت تخصصی برگزار می‌شود و ضمن انتقال مفاهیم به صورت اصولی، اثربخشی این برنامه‌های آموزشی نیز در طول بازه زمانی سنجیده می شود.کد محتوا 47853

برچسب ها