امکان رصد پروژه‌های شهری برای شهروندان مهیا شده است

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: پروژه‌های شهر به زبان ساده برای شهروندان معرفی شده و در سامانه‌ای با عنوان «ساپ» قابل مشاهده است.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، «سعید ابراهیمی» با اعلام این خبر افزود: شهرداری به‌عنوان یک سازمان بزرگ اجرایی دارای مجموعه پروژه‌های وسیعی است که در قالب یک سیستم یا سامانه یکپارچه گردش اطلاعات و مدیریت پروژه‌های شهری به‌نام «سیگما» تعریف شده است.

وی تصریح کرد: اطلاعات تمام پروژه‌ها که در بودجه سنوات شهرداری اصفهان ردیف اعتباری دارند، قبل از اجرا در سامانه سیگما بارگذاری و عنوان پروژه، محدوده آن، برآوردها و برنامه زمان‌بندی آن درج می‌شود.

به گفته او، میزان پیشرفت پروژه‌ها به‌صورت ماهیانه در سامانه سیگما ثبت و در صورت مشاهده تأخیر، رصد و علت‌یابی می‌شود تا پروژه‌ها به لحاظ زمانی کنترل و مدیریت شوند.

وی با بیان اینکه سیگما یک سامانه تخصصی درون سازمانی است که کاربرد عمومی ندارد، افزود: گزارش‌های خروجی سامانه سیگما در سامانه شفافیت که از طریق پرتال شهرداری اصفهان به آدرس isfahan.ir قابل دسترسی است و به‌تازگی در سامانه ساپ (سامانه اطلاعات پروژه‌ها) بارگذاری می‌شود و در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با بیان اینکه از طریق سامانه ساپ، میزان پیشرفت پروژه‌ها به اطلاع شهروندان می‌رسد، گفت: با تعریف دو سامانه شفافیت و ساپ، اجرای پروژه‌های شهری قوی‌تر و هزینه اداره شهر کمتر خواهد شد و در نهایت خدمت‌رسانی بهتری به شهروندان انجام می‌پذیرد.کد محتوا 47688

برچسب ها