بودجه 150 میلیارد تومانی برای آسفالت معابر اصفهان

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان ضمن تشریح برنامه‌های عمرانی اصفهان گفت: 150 میلیارد تومان برای آسفالت معابر و 56 میلیارد تومان نیز برای تعمیر و نگهداری ابنیه در بودجه سال جاری در نظر گرفته شده است.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان «ایرج مظفر» از برنامه‌ریزی و پیگیری اجرای پروژه‌ها طبق برنامه زمان‌بندی اعلام شده خبر داد و گفت: احداث کیلومتر ۲۵۰۰ تا چهار هزار رینگ چهارم در نیمه اول سال 1401 به‌شرط آزادسازی به‌موقع اراضی، شروع عملیات اجرایی حلقه حفاظتی از کیلومتر ۶۰۰ تا ۲۵۰۰ و اجرای این پروژه حداقل در مدت زمان 18 ماه  به‌شرط آزادسازی به‌موقع اراضی توسط شهرداری منطقه 15 تا پایان سال جاری، از برنامه‌های معاونت عمران شهری شهرداری اصفهان است.

وی ادامه داد: تکمیل عملیات عمرانی باقی‌مانده مرکز همایش‌های بین‌المللی تا پایان سال جاری به‌شرط مشخص شدن تکلیف بهره‌بردار، اتمام عملیات تقاطع شهدای ورزشکار که به علت جابجایی لوله فاضلاب 1600 میلی‌متری، باقی مانده بود، شروع عملیات تقاطع غیر‌همسطح آیت‌الله غفاری و تکمیل ساختمان مدیریت بحران در منطقه هفت از دیگر برنامه‌های معاونت عمران است.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات عمرانی شهرداری در سال جاری تکمیل ساختمان مرکز نگهداری آسیب‌دیدگان اجتماعی باغ فدک تا خردادماه، شروع عملیات عمرانی تصفیه‌خانه شمال و جنوب تا دو ماه آینده، برنامه‌ریزی برای آسفالت معابر اصلی و فرعی در مناطق و برگزاری کلاس‌های آموزشی تخصصی برای پرسنل است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای شروع عملیات گسترده ترمیم ترانشه‌ها و لکه‌گیری اصولی معابر سطح شهر در برنامه‌های عمرانی شهرداری گنجانده شده است، اضافه کرد: برنامه‌ریزی و پیگیری برای شروع پروژه‌های شاخص و مهم منطقه‌ای پیش‌بینی شده در بودجه سال 1401، تلاش و پیگیری مستمر برای رفع موانع و کاهش تاخیر در اجرای پروژه‌های عمرانی مناطق پانزده‌گانه، تکمیل بازار زرین حداکثر تا پایان تیرماه و تکمیل زیرگذر پل اندیشه در منطقه 13 حداکثر تا پایان مردادماه، از دیگر اقدامات پیش رو است.

مظفر تاکید کرد: همکاری و همراهی کامل با مدیریت شهری در تحقق اهداف پیش‌بینی شده، برگزاری جلسات بررسی و برنامه‌ریزی پروژه‌های عمرانی شهر طی هر دوهفته یک‌بار، برگزاری جلسات مختلف با دفتر فنی استانداری و فرمانداری برای پیگیری اجرای حلقه حفاظتی در شهرهای اطراف و برگزاری جلسات مختلف با دو‌نهاد ارتش و سپاه جهت آزادسازی اراضی حلقه حفاظتی در جنوب سپاهان‌شهر واقع در منطقه 13 نیز جزء برنامه‌های سال جاری معاونت عمران شهری خواهد بود.

وی از اختصاص بودجه 150 میلیارد تومانی برای آسفالت معابر خبر داد و گفت: علاوه بر این میزان بودجه، 56 میلیارد تومان نیز برای تعمیر و نگهداری ابنیه فنی شهر مانند پل‌های مکانیزه، آسانسورها و... در نظر گرفته شده است.کد محتوا 46835

برچسب ها