نباید مقابل تغییرات مقاومت کنیم

معاون برنامه‌ریزی وتوسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: باید در حوزه نوآوری و خلاقیت در فعالیت‌ها و روش‌ها در سیستم اداری شهرداری اصفهان، تلاش بیشتری داشته باشیم و در مقابل تغییرات و تحولات مقاومت نکنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سعید ابراهیمی امروز _سه‌شنبه، سی‌ام فروردین‌ماه_ در اولین جلسه شورای راهبری مناطق شهرداری در سال جدید اصفهان، اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده به منظور هماهنگی قسمت‌های مختلف شهرداری این جلسات به صورت منظم و در هرماه برگزار خواهد شد.

وی در خصوص کمبود نیروی انسانی در قسمت‌های مختلف مناطق پانزده‌گانه، جابه‌جایی نیروهای انسانی، گفت: همواره موضوع سرمایه انسانی از موضوعات مهم در سیستم اداری محسوب می‌شود، لذا کارگروهی تشکیل خواهد شد تا موارد مربوط به این حوزه را پیگیری کند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان افزود: در حوزه سرمایه انسانی گرچه مشکلات زیاد است، اما چشم‌انداز خوبی در این زمینه پیش‌بینی شده است.

وی تصریح کرد: باید در حوزه نوآوری و خلاقیت در فعالیت‌ها و روش‌ها در سیستم اداری شهرداری اصفهان، تلاش بیشتری داشته باشیم و در مقابل تغییرات و تحولات مقاومت نداشته باشیم، ما نیز در ستاد سعی خواهیم کرد با همفکری یکدیگر سیاست‌ها را برای همه تبیین کنیم.

ابراهیمی اظهار کرد: بازنگری برنامه اصفهان ۱۴۰۵ در سطح مناطق و برش منطقه‌ای برنامه‌ای که توسط اداره برنامه‌ریزی مطرح است از رسالت‌های خطیری است که شورای اسلامی شهر برعهده شهرداری اصفهان قرار داده است، لذا طبق زمان‌بندی مشخص شده که باید تا پایان مردادماه محقق شود، شاخص‌ها و فرآیندها و فرم‌های این کار تهیه شده است که در این مسیر همت و همراهی مسئولان ادارات برنامه‌ریزی مناطق پانزده‌گانه حائز است.

ابراهیمی ادامه داد: در تلاش هستیم هیچ‌گونه کندی در حوزه اجرای پروژه‌ها صورت نگیرد و با یک برنامه‌ریزی صحیح در روند فعال شدن پروژه‌ها وقفه ایجاد نشود تا خدمت‌رسانی به مردم اتفاق بیفتد.

 کد محتوا 46755

برچسب ها