ارائه بسته تشویقی ساخت و ساز با ۳۵ درصد تخفیف برای ساختمان‌های مسکونی و دفاتر کار

مدیرکل درآمد شهرداری اصفهان از تصویب لایحه شهرداری اصفهان درباره تقویت اشتغالزایی در بخش پیشران اقتصادی مسکن و مساعدت به شهروندان متقاضی دریافت پروانه ساختمانی، گواهی عدم خلاف و پایان کار برای ساختمانهای مسکونی و دفاتر کار در شورای اسلامی شهر خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، «مسعود قاسمی» با اعلام این خبر گفت: با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری جهت تقویت اشتغال‌زایی و کمک به ساخت و ساز، هرساله بسته‌های تشویقی مختلفی توسط شورای اسلامی شهر اصفهان تصویب و جهت دریافت پروانه ساختمانی، گواهی عدم خلاف و پایان کار در اختیار شهروندان قرار داده می‌شود.

او افزود: با توجه به اینکه رویکرد مدیریت شهری، ساختن شهری برای زندگی بهتر و شاداب تر است، شهرداری اصفهان نیز لایحه ای را با هدف استفاده از ظرفیت قانونی موجود برای توسعه اشتغال در بخش مسکن ارایه داد که با مساعدت شورای اسلامی شهر، تصویب شده و از این پس، شهروندان می‌توانند از مزایای آن، بهره‌مند شوند.

 مدیر کل درآمد شهرداری اصفهان با بیان اینکه در این بسته پیشنهادی ۳۵ درصد تخفیف در پرداخت نقدی وجوه مرتبط با دریافت پروانه ساختمانی، گواهی عدم خلاف و پایان کار ساختمان‌های مسکونی و دفاتر کار، اعمال خواهد شد، تصریح کرد: مطابق با این بسته تشویقی، شهروندان اصفهانی می‌توانند با مراجعه به مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان و پس از طی مراحل مربوطه، فاکتور محاسباتی خود را از طریق سیستم یکپارچه شهرسازی و درآمد اخذ کرده و از مساعدت مربوطه استفاده نمایند.

او یادآور شد با توجه به محدودیت زمانی ایجاد شده در این مصوبه، شهروندان تنها تا 31 تیرماه سال جاری مهلت استفاده از این بسته تشویقی را دارند.کد محتوا 46354

برچسب ها