اجرای موسیقی‌های ماندگار انقلاب در میادین و نقاط پرتردد شهر

رييس هماهنگي امور مناطق سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری رویداد ترکیبی و نمایشی "آوای ایران" به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: این رویداد در میادین و نقاط پرتردد شهر اجرا می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حامد نظری درباره این ویژه برنامه اظهار داشت: موسیقی‌های ماندگار انقلاب به همراه اجرای فرم نمایشی و ترکیبی در قالب رویدادی با عنوان "آوای ایران" در حال اجرا است.

او افزود: این برنامه به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در طول دهه مبارک فجر در مناطق پانزده گانه شهر اصفهان برگزار می‌شود.

به گفته او، موسیقی‌های ماندگار و آهنگ‌های خاطره‌انگیز انقلابی به صورت ترکیبی همراه با گروه نمایش و حرکات فرمی در میادین، بوستان‌ها، اماکن و نقاط پرتردد شهری در قالب برنامه "آوای ایران" به اجرا در می‌آید.

رييس هماهنگي امور مناطق سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان تصریح کرد: این رویداد از سوی ادارات فرهنگی و اجتماعی مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده که هر سانس حدود 30 دقیقه به طول می‌انجامد.

نظری خاطرنشان کرد: این برنامه ترکیبی شامل گروهی ۷ نفره همراه با خواننده است که با بهره‌گیری از عناصر نور، صوت و نمایش به اجرای برنامه می‌پردازند.کد محتوا 44546

برچسب ها