حمایت مدیریت شهری از کانون اصلاح و تربیت

شهردار اصفهان گفت: امشب در جمع نوجوانان و جوانان کانون اصلاح و تربیت حاضر شدیم تا آنان بدانند که عضوی از خانواده این شهر هستند و مسئولان به آینده آنها می‌اندیشند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، علی قاسم‌زاده شهردار اصفهان و سید رضا مرتضوی استاندار در بلندترین شب سال ۱۴۰۰ از کانون اصلاح و تربیت بازدید کردند.

علی قاسم‌زاده، شهردار اصفهان در حاشیه این بازدید به خبرنگار ایمنا گفت: ممکن است هر فردی مرتکب خطا شود، اما باید زمینه‌ای فراهم شود تا این افراد امکان بازگشت به جامعه را داشته باشند.

وی یادآور شد: کانون اصلاح و تربیت مأمنی برای برای نوجوانانی است که اشتباهی را مرتکب شده‌اند؛ در این راستا باید تلاش کنیم که این جوانان و نوجوانان به کانون گرم خانواده بازگردند.

شهردار اصفهان تصریح کرد: امشب در جمع نوجوانان و جوانان کانون اصلاح و تربیت حاضر شدیم تا آنان بدانند که عضوی از خانواده این شهر هستند و مسئولان به آینده آنها می‌اندیشند.

به گزارش ایمنا، در این جلسه از سوی شهردار اصفهان ۵۹ کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی و ۲۰ عدد قلم قرآنی به کانون اصلاح و تربیت استان اهدا شد؛ همچنین مقرر شد ۱۰ هزار متر مربع فضا برای توسعه این کانون در نظر گرفته شود.

 کد محتوا 42415

برچسب ها