فضاسازی شهر به مناسبت روز ایثار مردم اصفهان

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از نصب نماد دائمی ۲۵ آبان به یاد ۳۷۰ شهید تشییع شده در این روز در میدانی به همین نام در شهر اصفهان و نیز فضاسازی گلستان شهدا و آذین‌بندی این شهر با المان‌های دفاع مقدس خبر داد.

حسن موذنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: این نماد از جنس آهن است و به سبک انتزاعی شامل ۳۷۰ المان ستونی که به سمت آسمان حرکت می‌کنند طراحی شده است.

وی با بیان اینکه ابعاد این اثر شهری به طول و عرض سه متر و ارتفاع پنج متر است، افزود: این نماد دائمی با مشارکت منطقه هشت شهرداری اصفهان و همزمان با ۲۵ آبان‌ماه امسال در این منطقه نصب خواهد شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان به آذین‌بندی چهارراه ۲۵ آبان با استفاده از المان‌های سربند اشاره و اظهار کرد: دیوارنگاره جهان‌نما نیز با شعار ۳۷۰ رود بی‌پایان نصب می‌شود.

موذنی ادامه داد: محیط گلزار شهدای شهر اصفهان و قطعه شهدای عملیات محرم نیز با استفاده از المان‌های دفاع مقدس به مناسب روز حماسه و ایثار مردم اصفهان فضاسازی می‌شود.

وی با بیان اینکه پرچم‌هایی با موضوع ۲۵ آبان در مناطق ۱۵ گانه شهر نصب خواهد شد گفت: میدان نقش جهان و مسیرهای منتهی به آن نیز با المان‌های موقت به مناسبت این روز فضاسازی می‌شود.کد محتوا 41408

برچسب ها