شهردار اصفهان: الگوی موفق مدیریت شهری را رقم می‌زنیم

شهردار اصفهان گفت: امیدوارم بتوانیم به قول‌هایی که به اعضای شورا دادیم عمل کرده و الگویی از مدیریت شهری موفق را رقم بزنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر امروز _یکشنبه، ۱۶ آبان‌ماه _ اعضای شورا با تشکیل مجمع اتوبوسرانی، اقدام به جایگزینی شهردار اصفهان و معاون حمل‌ونقل شهرداری با اعضای سابق هیئت مدیره اتوبوسرانی کردند.

علی قاسم‌زاده، شهردار اصفهان که برای این دستور کار به صحن علنی شورا آمده بود، اظهار کرد: خدا را شاکریم که اتفاقات خوشایند در پی یکدیگر در حال رخ دادن است و شاهد نزول باران رحمت الهی و تحقق وحدت و همدلی بیشتر هستیم که امیدوارم حضور بیشتر مردم را نیز از مسیر این همدلی و همراهی ببینیم.

وی افزود: حضور در جمع اعضای شورا باعث شور، شوق، شعف و کسب انرژی برایم می‌شود و یقین دارم شورای ششم می‌تواند یکی از مؤثرترین شوراهای ادوار شهر اصفهان باشد.

شهردار اصفهان اظهار امیدواری کرد: بتوانیم به قول‌هایی که به اعضای شورا دادیم عمل کرده و الگویی از مدیریت شهری موفق را رقم بزنیم.

وی تاکید کرد: روز به روز شرایط در مدیریت شهر بهتر می‌شود که همه این اتفاقات را نشانه‌ای از لطف و رحمت خداوند می‌دانم.کد محتوا 41268

برچسب ها