بارانداز شیلات در میدان مرکزی میوه راه اندازی می‌شود

مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: تالار ۲۳ به عنوان بارانداز شیلات در حال ساخت است تا بتواند نیازهای پروتئینی بازار را تأمین کند.

محمد مجیری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان در بهار سال ۱۳۷۳ زمانی که جمعیت شهر اصفهان تقریباً یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر بود، افتتاح شد، اما در حال حاضر که جمعیت اصفهان بالغ بر دو میلیون نفر است توسعه میدان مرکزی میوه و تره بار ضروری بود از این رو سال گذشته تالار ۲۶ با ۲۸ غرفه به ظرفیت میدان مرکزی میوه تره بار اضافه شد.

وی با بیان اینکه تالارهای ۲۴ و ۲۵ نیز هر کدام با ۲۸ غرفه به میدان مرکزی میوه و تره بار شهر اصفهان اضافه شده است، خاطرنشان کرد: تالارهای ۲۴،۲۵ و ۲۶ در مجموع ۸۴ غرفه به ظرفیت غرفه‌های میدان مرکزی میوه و تره بار اضافه می‌کند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه تالار ۲۵ دو ماه گذشته افتتاح شده و تالار ۲۴ نیز اوایل سال آینده مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، ادامه داد: اضافه شدن غرفه‌ها ظرفیتی در میدان میوه و تره بار است که می‌تواند نیازهای مردم را در جهت تأمین نیازهای روزمره تسریع کند.

مجیری با اشاره به طرح توسعه میدان مرکزی میوه و تره بار گفت: فضاهای موجود در میدان میوه و تره بار در طرح توسعه لحاظ شده بود و پیش بینی می‌شود در سال‌های آینده مشکلی از لحاظ کمبود فضا نداشته باشیم، زیرا تقاضا برای ایجاد غرفه وجود داشت.

وی با اشاره به ادامه طرح توسعه میدان مرکزی میوه و تره بار، خاطرنشان کرد: تالار ۲۳ برای عرضه ماهیان دریایی در دست احداث است؛ با توجه به اینکه هر شب ماهی از بنادر جنوبی صید و برای استان اصفهان و شش استان پیرامونی ارسال می‌شود، بنابراین راه اندازی بارانداز شیلات در این تالار در راستای توسعه فعالیت‌ها و تأمین نیازهای پروتئینی مردم در دستور کار قرار دارد.کد محتوا 37919

برچسب ها