​اعطای تقدیرنامه سازمان جهانی شهرداران صلح به کودک اصفهانی 

کودک هفت ساله اصفهانی که موفق به کسب رتبه دوم جشنواره جهانی نقاشی صلح شده بود، تقدیرنامه خود را از سازمان جهانی شهرداران صلح دریافت و مدیرکل ارتباطات شهرداری اصفهان به نمایندگی از شهردار اصفهان این تقدیرنامه را به این کودک خلاق و هنرمند اعطا کرد. 

رکسانا رستمی، کودک هفت ساله اصفهانی که موفق به کسب رتبه دوم جشنواره جهانی نقاشی صلح شده بود، تقدیرنامه خود را از سازمان جهانی شهرداران صلح دریافت و مدیرکل ارتباطات شهرداری اصفهان به نمایندگی از شهردار اصفهان این تقدیرنامه را به این کودک خلاق و هنرمند اعطا کرد. 

این جایزه جهانی هرساله به ابتکار سازمان جهانی شهرداران صلح برگزار می‌شود. در این جایزه که در سال ۲۰۲۰ با شعار «شهرهای صلح‌جو» برگزار شد، ۳۱۲۲ اثر از ۹۹ شهر جهان از ۱۹ کشور در دو گروه سنی ۱۰-۶ و ۱۵-۱۱ سال با یکدیگر به رقابت پرداختند. 

با همکاری اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان ابتدا رقابتی درون شهری برای کودکان برگزار و پس از داوری، ۱۰ اثر برگزیده از اصفهان در دو رده سنی برای رقابت در این جایزه به این سازمان جهانی ارسال شد.  

سازمان جهانی شهرداران صلح که شهرداری اصفهان از ۲۰۰۵ تاکنون به عضویت آن درآمده است، در ۱۹۸۲ به ابتکار شهرداران هیروشیما و ناکازاکی و با اعلام رسمی در سازمان ملل متحد تاسیس شد. 

 کد محتوا 37529

برچسب ها