تخلیه ترافیکی شرق شهر اصفهان با اجرای مجموعه پل های شهید سلیمانی   

مدیر منطقه 15 شهرداری اصفهان با اشاره به افتتاح مجموعه پل های شهید سلیمانی، گفت: با اجرای مجموعه پل های سردار شهید سلیمانی، بار ترافیکی ماشین هایی که از سمت بندرعباس، یزد، میدان میوه و تره بار و ... به سمت شهر اصفهان در تردد بودند تخلیه می شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مسعود قاسمی با اشاره به روند احداث مجموعه پل ها و تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی، اظهار کرد: کلنگ این پروژه عظیم فروردین 98 به زمین زده شد که برای انجام این کلنگ زنی بیش از 200 هزار مترمربع زمین از شرکت سهامی کارخانه قند اصفهان وابسته به بنیاد مستضعفان و جانبازان خریداری شد.  

وی با بیان اینکه فرآیند آزادسازی این پروژه روال بسیار سختی را طی کرد، افزود: با این وجود کارخانه قند برای آزادسازی ها همکاری بسیار خوبی با ما برقرار کرد و توافق های لازم برای انجام این پروژه انجام شد.

مدیر منطقه 15 شهرداری اصفهان ادامه داد: این پل در چهار سطح ارتفاعی از مثبت 14 تا منفی 7 احداث شده که پل شماره یک از سمت شرق به جنوب، پل شماره 2 و 3 شمال به جنوب، پل شماره 4 دارای دو لوپ و پل شماره 5 از سمت شمال به شرق می رود.

وی با بیان اینکه این پل در نقطه صفر حلقه چهارم ترافیکی شهر اصفهان قرار دارد، افزود: کامیون های سنگین که از سمت شیراز، بندرعباس و ... به سمت خوراسگان می روند روی پل شماره یک دور می زنند که باعث شده ترافیک خطوط برون شهری قبل از ورود به شهر تفکیک و تقسیم شده و آلودگی هوا کاهش پیدا کند.

مدیر منطقه 15 شهرداری اصفهان بیان کرد: منطقه 15 شهرداری اصفهان در اجرای این پروژه اقداماتی همچون آزادسازی ها، خاکبرداری و خاک ریزی های فضای سبز، پرچم گذاری و پیگیری معارضات را انجام داده است.کد محتوا 34457

برچسب ها