افتتاحیه ای متفاوت برای پروژه ای متفاوت

کارگردان آیین افتتاحیه رسمی پروژه مجموعه پل ها و تقاطع چهارسطحی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: این پروژه امروز به صورت رسمی و با حضور مقامات استانی و کشوری، با حضور دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی، استاندار اصفهان، شهردار اصفهان، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران استانی دستگاه های ذیربط افتتاح می شود.  

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سعید نصر، این افتتاحیه که از سوی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده است را افتتاحیه ای متفاوت دانست و گفت: به لحاظ ویژگی های این پروژه، ابعاد و وسعت آن که یکی از قطعات مهم و کلیدی حلقه حفاظتی شهر اصفهان محسوب می شود، افتتاحیه آن هم ویژگی های متفاوتی خواهد داشت. اجرای این پروژه بزرگ به همت کلیه معاونت ها و مدیریت های مختلف شهرداری اصفهان در منطقه 15 شهرداری انجام شده و کارگران، کارشناسان، مهندسان و مدیران بسیاری در به ثمر رساندن آن نقش داشته اند بنابراین تلاش کردیم افتتاح این پروژه، افتتاحیه ای به یاد ماندنی باشد.  

وی ادامه داد: مانور تعدادی از اتوبوس ها و ماشین آلاتی که به تازگی به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اصفهان اضافه شده اند از جمله بخش های این برنامه خواهد بود. این مانور در حالی بر روی پل شهید سردار سلیمانی انجام می شود که این ماشین آلات و اتوبوس ها که نماد خدمت رسانی به شهروندان عزیز هستند، به تصاویری از سردار مزین شده و همچنین حاوی جملاتی در خصوص خدمات شهرداری اصفهان هستند.

وی افزود: این مانور با فرمان وزیر راه و شهردار اصفهان روی رمپ اصلی پل شهید سلیمانی انجام می شود تا خاطره جذاب و متفاوتی را در ذهن شهروندان باقی گذاشته و تصاویر غرورآفرینی از این افتتاحیه ثبت شود.

نصر اضافه کرد: بیش از 60 دستگاه ماشین آلات خدمات موتوری، ماشین های جدید آتش نشانی و ماشین آلاتی که در ساخت این پروژه مورد استفاده و دخیل بوده اند، در این مانور حضور دارند و جملاتی که روی این ماشین آلات نقش بسته، مفاهیمی چون خدمت رسانی به شهروندان، ویژگی های این پروژه و اصفهان عزیز را در بردارد.   

*از اجرای ارکسترال یکصد هنرمند تا اهتزاز پرچم 60 متری جمهوری اسلامی ایران

به گفته وی، اجرای نواهایی با محتوای ایران، سمفونی های انقلابی و ملی از آثار هنرمندانی همچون استاد مجید انتظامی به صورت زنده و ارکسترال با حضور بیش از یکصد هنرمند از دیگر بخش های جذاب این برنامه است که همزمان با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارتفاع 60 متر در پروژه و همچنین همزمان با حرکت ماشین آلات اجرا می شود. 

نصر همچنین با اشاره به فضاسازی میدانی این پروژه و برنامه افتتاحیه، گفت: تعداد یک هزار پرچم به سه رنگ پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با تصاویری از سردار شهید سلیمانی، روی عرصه و عرشه پل نقش می بندد.

به گفته وی، پرده برداری از سنگ نوشته پل با حضور وزیر راه، استاندار و شهردار اصفهان و اعضای شورای شهر از دیگر بخش های این برنامه است.

گفتنی است آیین افتتاحیه رسمی پروژه مجموعه پل ها و تقاطع چهارسطحی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، امروز 22 خرداد ماه، ساعت 18:30 از صفحه شبکه شهر در شبکه های اجتماعی به آدرس @isfahan_net به صورت زنده پخش می شود.کد محتوا 34414

برچسب ها