عملیات احداث ادامه خیابان ارغوانیه تا پایان خردادماه تکمیل می‌شود

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با بیان این که اکنون اقدامات اصلاحی پروژه میدان شهدای هسته‌ای در حال انجام است، گفت: عملیات احداث ادامه خیابان ارغوانیه تا پایان خرداد ماه و خیابان روشن دشت تا پایان تیرماه انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، ایرج مظفر در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهر، اظهار کرد: در دستور کار جلسه بررسی پروژه های عمرانی گزارشی از اقدامات انجام شده در پروژه حلقه حفاظتی شهر حدفاصل کیلومتر صفر تا کیلومتر هفت ارائه شد و طبق برنامه‌ریزی مقرر شد آزادسازی‌های باقی مانده در این مسیر در اسرع زمان انجام شده و شهرداری منطقه ۱۵ نسبت به تحویل مسیر کیلومتر دو و نیم تا چهار و ۶۰۰ تا کیلومتر یک مسیر اقدام کند تا شاهد انجام عملیات اجرایی آن باشیم.

وی با اشاره به پروژه تعریض پل فردوسی، افزود: در ارتباط با این پروژه مقرر شد با توجه به این که نقشه‌ها و مشخصات پروژه کامل شده است برای اجرای فونداسیون قراردادی با سازمان عمران شهرداری منعقد شده و اقدامات تکمیلی آن به مناقصه گذاشته شود.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با بیان این که مراحل پایانی بتن‌ریزی دایرکشنال خروجی پروژه تقاطع غیر همسطح شهید کشوری به سمت صفه تا روز شنبه هفته آینده انجام خواهد شد، گفت: در بخشی از این پروژه معارضاتی با اراضی ارتش وجود دارد که مقرر شد هفته آینده مدیر منطقه شش شهرداری از طریق مذاکره نسبت به رفع معارضات اقدام کند که امیدواریم این پروژه تا یک و ماه نیم آینده تکمیل شده و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

وی با اشاره به پروژه‌های خیابان‌های روشن دشت، ارغوانیه، میدان شهدای هسته‌ای، تصریح کرد: میدان شهدای هسته‌ای تکمیل شده و در حال حاضر اقدامات اصلاحی آن در حال انجام است همچنین مقرر شد تا دو ماه آینده نسبت به نصب المان میدان اقدامات لازم بشود.

مظفر ادامه داد: عملیات احداث ادامه خیابان ارغوانیه تا پایان خرداد ماه و خیابان روشن دشت تا پایان تیرماه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه تعریض پل زندان، گفت: در جلسه امروز مقرر شد بخش باقی مانده این پروژه تا پایان خردادماه تکمیل و تحویل شود.کد محتوا 32999

برچسب ها