معرفی جهانشهر کهن به ۱۰ زبان بین المللی

شهردار اصفهان نوشت: در چند روز گذشته در قالب هفته فرهنگی اصفهان چندین پروژه مهم فرهنگی اجتماعی از سوی شهرداری اصفهان رونمایی و معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، قدرت الله نوروزی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"در چند روز گذشته در قالب هفته فرهنگی اصفهان چندین پروژه مهم فرهنگی اجتماعی از سوی شهرداری اصفهان رونمایی و معرفی شد. مجموعه کتاب‌های پل، کتاب‌های دستیار اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان: این کتاب‌ها که اصولی همچون آداب دیپلماتیک حضور مدیران در سفرهای خارجی یا میزبانی بین‌المللی را بیان می‌کند، می‌تواند در اختیار مدیران در تمام کلانشهرها قرار گیرد. اصفهان و خواهرخوانده هایش"، دیگر کتاب رونمایی شده اداره کل ارتباطات شهرداری اصفهان در هفته فرهنگی اصفهان بود که تمامی اطلاعات مربوط به شهرهای خواهرخوانده اصفهان و مبحث خواهرخواندگی را ارائه می‌دهد.

برای معرفی شهر اصفهان به عنوان یک جهانشهر کهن لازم است تولیدات چندرسانه‌ای، فیلم‌های ویژه و کتاب‌هایی به زبان‌های دیگر داشته باشیم که در این زمینه مجموعه کتاب‌های پل تهیه و تدوین شد، همچنین تیزرهایی به ده زبان بین المللی در دست تهیه است که اولین تیزر به زبان انگلیسی تهیه شده و محصول بسیار خوبی در راستای بازاریابی شهری اصفهان است.

همچنین فیلم ویژه و جدید معرفی اصفهان ساخته خشایار محمودآبادی با عنوان " اصفهان شهری که دوستش دارم" تهیه شد که می‌تواند علاوه بر شهرداری در اختیار ارگان‌ها و سازمان‌ها برای معرفی به مهمانان بین المللی و … قرار گیرد. سعید خطیب زاده، رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه در ارتباط آنلاین برای رونمایی این تولیدات، نگاه عمیق شهرداری اصفهان به حوزه دیپلماسی شهری را تحسین کرد و از اقدامات خوب اصفهان در سه سال گذشته در حوزه بین الملل گفت.

همچنین هفتاد عنوان کتاب در حوزه شهروندی و کودک و نوجوان و ۶ اطلس فرهنگی از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان رونمایی شد. اطلس‌های فرهنگی اجتماعی، تحلیل واقعی از شرایط است و امکان برنامه‌ریزی صحیح را برای مدیران فراهم می‌کند. هر نهاد یا فردی بخواهد در زمینه توسعه شهری و فضای کالبدی شهر اقدامی انجام دهد می‌تواند از اطلاعات دسته بندی شده این اطلس‌ها در حوزه‌های مختلف استفاده کند. این اقدام شهرداری اصفهان در کشور بی سابقه است. "کد محتوا 31835

برچسب ها