آئین رونمایی از تولیدات فرهنگی اصفهان برگزار شد

آئین رونمایی از تولیدات فرهنگی مرکز تخصصی خانه کودک، خانه نوجوان، خانه جوان، مرکز بانوان آفتاب، فرهنگسرای پرسش، مرکز تخصصی رسانه، مرکز آموزش نجوم ادیب و فرهنگسرای پایداری به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، آئین رونمایی و معرفی محصولات فرهنگی اصفهان، صبح امروز _ ۸ اردیبهشت ماه_ و به مناسبت هفته فرهنگی اصفهان در "خانه جوان اصفهان" برگزار شد. در این مراسم محمد عیدی، معاون فرهنگی شهردار اصفهان، مهدی تمیزی، معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان و سید صالح خشوعی، رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان حضور داشتند.

سید صالح خشوعی در حاشیه رونمایی از تولیدات فرهنگی اصفهان به خبرنگار ايمنا گفت: اداره فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی ورزشی شهرداری شامل ۸ مرکز تخصصی خانه کودک، خانه نوجوان، خانه جوان، مرکز بانوان آفتاب، فرهنگسرای پرسش، مرکز تخصصی رسانه، مرکز آموزش نجوم ادیب و فرهنگسرای پایداری است که تولیدات آنها در سال ۹۹ با توجه به وضعیت کرونا به تولیدات محتوایی مجازی مختص شده بود.

وی افزود: تولیدات مجازی سال ۹۹ را گردآوری کرده و در اینجا به نمایش گذاشتیم. نمایش آن به صورت عمومی نیست و مسئولان شهری انگشت شماری برای این رونمایی میآیند و برنامه ضبط شده و در فضای مجازی پخش می‌شود.

رئیس اداره فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان درباره نحوه استفاده از این محصولات، تصریح کرد: نحوه استفاده از محصولات با یکدیگر متفاوت است. برای نمونه محصولات مکتوب حوزه کودک که شامل چند کتاب و فلش‌بکهای مهارتی است، در خانه کودک مخاطبان خود را دارد. ضمن اینکه این خانه با مراکزی که موضوع کودک را کار می‌کنند و سازمان فرهنگی نیز در تماس است و مخاطبان از این طریق نیز می‌توانند محصولات فرهنگی خانه کودک را تهیه و استفاده کنند.

خشوعی خاطر نشان کرد: از طرفی محتواها به صورت مجازی است و از طریق فضای مجازی فرهنگسرای مجازی اصفهان به آدرس vcci.ir نیز قابل دسترسی است. پک‌های CD و DVD آماده شده است و مخاطبان با مراجعه به هرکدام از این مراکز می‌توانند آنها را تهیه کنند. تقریباً می‌توانم بگویم که اغلب این محتواها در vcci.ir و حتی برخی از مرا کز مانند فرهنگسرای پرسش قابل دسترسی است.کد محتوا 31834

برچسب ها