نور افشانی بیش از ۳۰ نقطه شهر اصفهان در شب میلاد حضرت مهدی (عج)

بیش از 30 نقطه از شهر اصفهان در شب نیمه شعبان نورافشانی می شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ایمان حجتی مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان ضمن اعلام این خبر با اشاره به آذین بندی و فضاسازی شهری به مناسبت اعیاد شعبانیه گفت: شعار اصلی تبلیغات نوروز ۱۴۰۰ شهرداری اصفهان با توجه به همزمانی ایام آغازسال و ولادت حضرت صاحب الزمان(عج) شعر زیبای "آب زنید راه را هین که نگار میرسد" از مولانا انتخاب شده و محور فضاسازی شهری در این ایام قرار گرفته است. 

وی افزود: ۲۰۰۰ پرچم متبرک به نام امام عصر (عج) و المان های ویژه اعیاد شعبانیه توسط سازمان زیباسازی در مناطق ۱۵ گانه شهر نصب شده است و فضای تبلیغات شهری توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل با طراحی ٧ طرح ویژه نیمه شعبان با مفاهیم انتظار به تبریک این مناسبت اختصاص یافته است. 

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان افزود: نصب یک هزار بنر ویژه اعیاد شعبانیه توسط سازمان زیباسازی با همکاری هیئات مذهبی و همچنین طراحی دیواره پازلی میدان امام حسین (ع) از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان برای اعیاد شعبانیه است. 

حجتی اضافه کرد: همچنین شهرداری اصفهان در همکاری و همراهی با هیئات مذهبی و فعالان مردمی در نقاط مختلف شهر به ایجاد زمینه آذین بندی و برپایی جشن های مردمی منطبق با پروتکل های بهداشتی کمک کرده که در این زمینه می‌توان به همکاری با انجمن های مردمی برای اقدامات این انجمن ها به این مناسبت در مناطق کمتر برخوردار شهر اشاره کرد. همچنین بیش از 30 نقطه از شهر اصفهان و در مناطق مختلف در شب نیمه شعبان نورافشانی می شود.کد محتوا 30957

برچسب ها