ساکنان محله عمان سامانی صاحب ورزشگاه می شوند/ بهره برداری از ورزشگاه مجهز سهراب در بیست و دومین برنامه

مدیر منطقه 14 شهرداری اصفهان گفت: ورزشگاه سهراب که با تجهیزات روز ساخته شده است این هفته در قالب برنامه های «هر یکشنبه، یک افتتاح» بهره برداری شده و در اختیار ساکنان محله عمان سامانی قرار می گیرد.    

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی شمسی با اشاره به اجرای بیست و دومین برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» در منطقه 14 شهر اصفهان، اظهار کرد: این هفته 693 میلیارد ریال طرح عمرانی و ورزشی در منطقه چهارده بهره برداری و کلنگ زنی خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز عملیات عمرانی خیابان 36 متری سودان در منطقه 14 افزود: اعتبار در نظر گرفته شده برای آزادسازی مسیر این خیابان 42 میلیارد تومان و هزینه ساخت آن نیز 15 میلیارد تومان است.

وی در مورد تأثیرات احداث خیابان 36 متری گفت: کاهش ترافیک خیابان لاله شمالی، خروج از بن بست خیابان های عمان سامانی، 8 متری لاله و 16 متری طالقانی و همچنین رفت و آمد ایمن و تسهیل تردد دانش آموزان سه مدرسه در این منطقه از مزایای احداث این خیابان و همچنین از مطالبات شهروندان این منطقه است.

مدیر منطقه 14 شهرداری اصفهان به ساخت ورزشگاه سهراب در محله عمان سامانی و بهره برداری از آن اشاره و اظهار کرد: این ورزشگاه یک هزار و 400 مترمربعی دارای دو سالن رزمی و غیرتوپی است که با تجهیزات روز تجهیز شده است.

وی ادامه داد: برای آزادسازی این ورزشگاه 2 میلیارد تومان و برای ساخت آن نیز 6 میلیارد تومان هزینه شده است.

5/1 میلیارد تومان برای آسفالت و زیرسازی معابر منطقه 14

شمسی با بیان اینکه اجرای آسفالت و زیرسازی در معابر منطقه 14 نیز با اعتبار یک و نیم میلیارد تومان انجام شده است، گفت: ساماندهی کانال آب خیابان بعثت با اعتبار 200 میلیون تومان و ساماندهی میدان عاشق اصفهانی با اعتبار یک میلیارد و 400 میلیون تومان نیز انجام شده است که در جریان برنامه «هریکشنبه، یک افتتاح» به بهره برداری می رسد.

وی افزود: همچنین پیاده روهای خیابان برازنده با اعتبار 300 میلیون تومان ساماندهی شده است که به همراه ساماندهی مادی گلبهار با اعتبار 600 میلیون تومان و پارک گلبرگ با اعتبار ساماندهی 300 میلیون تومان در اختیار شهروندان منطقه 14 قرار می گیرد.کد محتوا 27328

برچسب ها