پیشرفت ۵۷ درصدی پروژه احداث باند شمالی بلوار نظام

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان از پیشرفت ۵۷ درصدی عملیات اجرای پروژه احداث باند شمالی بلوار نظام سپاهان شهر خبر داد و گفت: هم اکنون ۲۸ پروژه فعال توسط سازمان عمران در حال اجرا است.

مجید طرفه تابان در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: تاکنون در پروژه احداث باند شمالی بلوار نظام سپاهان شهر، هفت هزار و ۱۰۰ متر مکعب خاک‌برداری، جدول‌گذاری به طول هفت هزار متر، ۷۰۰ مترمکعب اجرای بتن، بنایی با سنگ لاشه ۷۰۰ مترمکعب، زیر اساس دو هزار و ۷۰۰ مترمکعب و اساس دو هزار و۷۰۰ مترمکعب اجرا شده است.

وی افزود: در این پروژه جهت تعریض خیابان یک هزار و چهل متر دیوار بتنی اجرا شده که ۶۵۰ متر آن از دیوارهای بتنی قبلی مورد استفاده قرار گرفت و جا به جا و نصب شده است.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان ادامه داد: در پروژه احداث باند شمالی بلوار نظام سپاهان شهر ۳۹۰ متر دیوار جدید هم در امتداد خیابان اجرا شده است و با اتمام عملیات زیرسازی و جدول گذاری این پروژه آماده اجرای آسفالت است.

وی با بیان اینکه باند دوم بلوار نظام سپاهان‌شهر یک هزار و ۳۴۰ متر طول و ۱۱ متر عرض دارد، افزود: مبلغ اولیه پیمان برای اجرای این پروژه حدود ۵۰ میلیارد ریال است.

طرفه‌تابان با ابراز خرسندی از اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی شهر اصفهان در مسیر پیشرفت قرار دارد، گفت: با توجه به گرانی‌های اخیر و تعدیل پروژه و وجود مشکلات تورمی، اجرای پروژه‌های عمرانی با قوت در مسیر خود پیش می‌رود و سازمان عمران در راستای عمل به سیاست‌های کلان شهری انجام پروژه‌های سطح شهر اصفهان را در دست دارد که اجرای مجموعه پل‌ها و تقاطع‌های غیر همسطح شهید سلیمانی، ایستگاه مترو شاهد و ادامه احداث رینگ چهارم شهر اصفهان از جمله آنها است.کد محتوا 26297

برچسب ها