پیشرفت ۴۵ درصدی پروژه میدان حج در منطقه ۷

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان گفت: میدان حج در شمال منطقه هفت واقع شده که پس از اجرای طرح‌های در نظر گرفته شده برای آن، ارزش افزوده زیادی برای این منقطه از شهر خواهد داشت.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی اصغر شاطوری با بیان اینکه میدان حج توسط سازمان طراحی شهرداری طراحی شده است، اظهار کرد: در طرح آماده شده چهار آبنمای مستقل از یکدیگر با چهار موتورخانه جداگانه در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه قطر این میدان حدود ۹۰ متر و مساحت آن حدود شش هزار مترمربع است، تصریح کرد: سه هزار مترمربع سطح پیاده‌روهای این میدان به صورت بتن دکوراتیو طرح‌دار با رنگ‌های مختلف پیش‌بینی شده است.

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به هماهنگی‌ با سازمان زیباسازی، نماد «لااله الاالله» با ارتفاع ۹ متر با استفاده از مصالح مناسب برای میدان حج در حال آماده‌سازی است.

وی با بیان اینکه قرارداد اولیه با پیمانکار برای اجرای این پروژه با مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان منعقد شده و در حال فعالیت است، ادامه داد: در حال حاضر این پروژه حدود ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و زیرساخت‌های آن در حال اجراست.

شاطوری اظهار کرد: در تلاش هستیم که این پروژه تا پایان سال جاری به اتمام و بهره برداری برسد.کد محتوا 22209

برچسب ها