مجهزترین بازار روز کوثر اصفهان افتتاح می‌شود

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: هفته آینده در ادامه برنامه «هریکشنبه، یک افتتاح» پانزدهمین و مجهزترین بازار روز کوثر اصفهان در پینارت (شهرک زاینده رود) افتتاح می‌شود.

محمد مجیری در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: بازار روز کوثر ۱۵ شهر اصفهان برای افتتاح در ابتدای سال‌جاری برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و توقف اجرای پروژه، تکمیل آن به تأخیر افتاد که خوشبختانه اکنون با تلاش بهره‌بردار، این بازار آماده بهره برداری شده است.

وی افزود: با توجه به نیازسنجی شده در منطقه چهار و شهرک زاینده رود و علیرغم تجمع و تراکم جمعیت در آن، فروشگاهی برای تأمین نیازهای اساسی مردم وجود نداشت از این رو برای احداث بازار روز کوثر ۱۵ برنامه‌ریزی شد.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان تصریح کرد: بازار روز کوثر ۱۵ با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان و در زمینی به مساحت کل پروژه دو هزار و ۲۵۶ متر مربع احداث شده که یک‌هزار و ۵۴۰ متر مربع آن زیرساخت بنا است.

وی ادامه داد: این مجموعه به عنوان مجهزترین و جدیدترین بازار کوثر اصفهان دارای هایپر به متراژ ۵۶۰ متر است و هفت غرفه عرضه مرغ و گوشت، نانوایی، ماهی، خشکبار، لبنیات، عطاری و سبزی و میوه صیفی آماده‌سازی شده است.

مجیری اظهار امیدواری کرد: ساکنان منطقه چهار به خصوص شهرک زاینده رود و پینارت می‌توانند از خدمات این مجموعه در جهت تأمین مایحتاج زندگی خود بهره ببرند.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح این پروژه یک شنبه هفته آینده در برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.کد محتوا 20232

برچسب ها