پیام محمد عیدی برای بازگشت ساکت به سپاهان

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری اصفهان در پیامی بازگشت محمدرضا ساکت به باشگاه سپاهان را تبریک گفت و برای او آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، محمد عیدی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

به نام یگانه هستی بخش "هر چه در روی تو گویند به زیبایی هست" برادر گرامی جناب آقای محمد رضا ساکت با سلامی و عرض ادبی؛

دریافت خجسته خبرِ انتخاب حضرت عالی به عنوان "مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی سپاهان"، باری دیگر "گلدسته امیدی بر دل عاشقان" نشاند و دلبسته هوادارانِ فرخنده طلعتِ این تیم "گَشَن بیخ و بسیار شاخ" را انگیزه و انگیزشی بیش ارمغان داد. گویی از این "بوی گل و بانگ مرغ"، نسیم روح افزایِ اسطوره خاطره‌های دهه هشتاد این باشگاه، نوازشگر مشامِ خیل مشتاقان شد که به حق باور دارند چون گذشته با همت عالی "کار اکسیر کند رنگ طلایی صائب"؛ چنانکه "خاک را زر سازد از رنگ طلایی آفتاب".

اینجانب ضمن آرزوی توفیق در این طریق، برآنم که سرمایه فرهنگی ورزشی سترگ تیم سپاهان، به همراه سرمایه اجتماعی گران‌سنگ هواداران پر ریشه‌اش، دستمایه‌ای گران بها برای تحقق "نشاط اجتماعی" و ارتقا شاخص‌های "بهزیستی فرهنگی" در اصفهان و ایران بوده و می‌توانیم در ادامه راه به پشتوانه داشته‌های اندوخته و هم افزایی و هم جهتی بیشتر، جلوه‌های "جهان‌شهری نقش جهان " را بیش از پیش عیان‌تر سازیم.

"تو اگر به حُسن دعوی بکنی گواه داری که جمال سروِ بستان و کمال ماه داری" محمد عیدی نجف آبادی پنجم شهریورماه یکهزار و سیصد و نود و نهکد محتوا 19456

برچسب ها