تسلیم سختی‌ها و فشارها نخواهیم شد

شهردار اصفهان گفت: با وجود نوسانات اقتصادی و مشکلاتی که در مسیر اجرای پروژه‌ها، اما به هیچ عنوان تسلیم سختی‌ها و فشارها نخواهیم شد.

قدرت الله نوروزی صبح امروز _ چهارشنبه ۱۹ شهریورماه ۹۹_ در حاشیه جلسه بررسی پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهر در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: در حال حاضر هر چند نوسانات قیمت‌ها می‌تواند هر یک از پروژه‌ها را متوقف کند، اما مدیریت شهری اصفهان اراده کرده در مسیر هدف گذاری شده پروژه‌ها را در موعد مقرر به پایان برساند.

وی با تاکید بر اینکه تلاش شهرداری اتمام پروژه‌های اجلاس و پروژه مجموعه پل‌های سردار شهید سپهبد سلیمانی بر اساس برنامه زمانبندی شده است، تصریح کرد: این پروژه‌ها در موعد مقرر تحویل شهروندان خواهد شد.

شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: تصمیم‌گیری لازم برای آزادسازی مسیر رینگ چهارم حدفاصل پل آفتاب تا پل سردار شهید سپهبد سلیمانی به طول هفت کیلومتر انجام شده و تأمین اعتبار لازم صورت گرفته است، البته بخش‌هایی از آن به دلیل نوسانات اقتصادی با چالش مواجه است که قرار شد در شورای معاونان به صورت ویژه بررسی و راهکار ارائه شود.

وی تاکید کرد: با وجود نوسانات اقتصادی و مشکلاتی که در مسیر اجرای پروژه‌ها، اما به هیچ عنوان تسلیم سختی‌ها و فشارها نخواهیم شد و معتقدیم که برای رفع تمام مشکلات می‌توانیم نسخه‌های خوبی بپیچیم و آنها را اجرایی کنیم.

نوروزی گفت: در صورتی که وعده دولت برای کمک به پروژه اجلاس محقق شود، امیدواریم در سال‌جاری بتوانیم این پروژه را به پایان برسانیم، اما این امکان هنوز برای دولت فراهم نشده است.

وی ادامه داد: اینکه مدیریت شهری در اصفهان توانسته بسیار موفق عمل کند، حاصل مدیریت خوب در شرایط سخت بوده به طوری که خوشبختانه پروژه‌ها با جدیت در حال اجرا است.کد محتوا 19221

برچسب ها