معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: نمایشگاه پژوهش و فناوری استان اصفهان فرصتی است تا مدیریت شهری برخی از مسائل که دغدغه‌های شهروندان است را حل کند.

بهروز ارباب‌شیرانی در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا ، با بیان اینکه با سیاست‌گذاری‌های صورت گرفته این نمایشگاه همزمان با جشنواره کارآفرینی برگزار شد، اظهار کرد: غرفه شهرداری اصفهان نیز طبق سال‌های گذشته در این نمایشگاه به منظور ارائه آخرین دستاوردهای علمی و دانشی در حوزه مدیریت شهری، برپا شده است.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه پژوهش و فناوری محلی برای برقراری ارتباط بین شرکت‌های دانش‌بنیان و دستگاه‌های متقاضی است، ادامه داد: این نمایشگاه می‌تواند فرصتی فراهم آورد تا افرادی که دارای ایده و نوآوری هستند خلاقیت خود را در معرض نمایش بگذارند و همچنین کمک می‌کند ظرفیت آن‌ها به جامعه هدف و ارگان‌ها شناسانده شود و بخش‌های متولی و اجرایی متناسب با اهداف و نیازهای خود از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: طبیعتاً مدیریت شهری نیز در حوزه‌های مختلف نیازهای متفاوتی دارد؛ مدیریت شهری می‌تواند در حل مسائل و اولویت‌های شهر از جمله حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست، فضای سبز و غیره که دغدغه همه شهروندان نیز است، از ظرفیت و ایده شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده کند.

ارباب‌شیرانی تصریح کرد: امسال غرفه‌ای با عنوان "نشا" که مخفف «نقطه شروع ارتباط» است به همت مرکز مدیرت خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری و با همکاری و هماهنگی مسئولان نمایشگاه تدارک دیده است؛ غرفه "نشا" ابتکاری است که امیدوار هستیم به این بهانه امسال شاهد اتفاقات خوبی باشیم.کد محتوا 18758

برچسب ها