رشد ۴۰ درصدی پرداخت عوارض خودرو

رییس اداره ممیزی درآمد شهرداری اصفهان از استقبال شهروندان نسبت به پرداخت عوارض خودرو در تابستان سال جاری خبر داد و گفت: به دنبال ارائه بسته تشویقی عوارض خودرو در سال جاری، پرداخت این نوع عوارض ۴۰ درصد افزایش داشته است.

مهدی زارعی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهارکرد: شهرداری اصفهان به منظور ترغیب شهروندان در جهت پرداخت به موقع عوارض خودرو، اقدام به ارائه بسته تشویقی کرد که خوشبختانه مورد استقبال مردم قرار گرفت؛ در این بسته برای شهروندانی که در دوره سه ماهه تابستان نسبت به پرداخت عوارض خودرو اقدام کردند، هدایایی در قالب شارژ اصفهان کارت در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه میزان وصولی این ردیف درآمدی نسبت به دوره مشابه سال قبل بیش از ۲۰ درصد رشد ریالی نشان داده است، تصریح کرد: آنچه که بیشتر موجب خرسندی شهرداری اصفهان شد، افزایش مشارکت تعداد پرداخت‌کنندگان عوارض خودرو است که در دوره تابستان به طور متوسط رشد بالای ۴۰ درصد نسبت به دوره مشابه را نشان داد.

رییس اداره ممیزی درآمد شهرداری اصفهان همچنین از رشد ۶۰ درصدی تعداد پرداخت کنندگان در شهریورماه نسبت به دوره مشابه خبر داد و خصوص امکان تمدید طرح یا ارائه طرح مشابه در سال‌جاری گفت: در حال حاضر چنین موضوعی در دستور کار مدیریت امور درآمد شهرداری اصفهان قرار ندارد و احتمال مطرح شدن آن نیز بعید خواهد بود.

زارعی در خصوص چگونگی استفاده از هدایای شهرداری اصفهان در قالب شارژهای اصفهان کارت، تأکید کرد: شهروندان جهت استفاده از شارژهایی که اهداء شده، می‌توانند در اتوبوس، مکان‌های تفریحی شهرداری مانند ناژوان و شهر رویاها، تله‌کابین، تله سیژ، ورزشگاه نقش جهان و ... استفاده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

وی ابراز امیدواری کرد: شهروندان در آینده نزدیک برای کمک به آبادانی و نگهداشت فضای زیبای شهر خود فارغ از هرگونه بسته تشویقی اقدام به پرداخت به موقع عوارض شهری کرده و شهرداری را در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر یاری کنند تا شهری زیباتر برای زندگی داشته باشیم.کد محتوا 18700

برچسب ها