اکران فیلم

فیلم "بی صدا حلزون" که یکی از فیلم های بخش نگاه نو جشنواره فجر است به همت دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان ویژه افراد ناشنوا در پردیس سینمایی ساحل اصفهان اکران می شود.

به گزارش ايمنا ، برای نخستین همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر در اصفهان، فیلمی از این جشنواره برای افراد دارای معلولیت به نمایش در می آید. این اقدام با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، برای اولین بار و ویژه افراد ناشنوا انجام می شود.  

در این برنامه که جمعه ۱۸ بهمن و از ساعت ۱۰ صبح در پردیس سینمایی ساحل برگزار می شود، افراد ناشنوا به تماشای اثری می نشینند که موضوع فیلم در رابطه با آنها خواهد بود و نیز این اثر برای این گروه از افراد دارای معلولیت، مناسب سازی شده است.    

ایمان حجتی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان و مدیر اجرایی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان در این باره در صفحه شخصی خود نوشت: " گفته بودیم با پایان برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان، چراغ جشنواره خاموش نخواهد شد. این هفته تلاش کردیم یکی از فیلم های خوب بخش "نگاه نو" جشنواره فجر را برای اکران اختصاصی ویژه ناشنوایان عزیز به اصفهان بیاوریم. "بی صدا حلزون" فیلمی برای توجه بیشتر به ناشنوایان است و یک سانس و اکران ویژه برای ناشنوایان در نظر گرفته شده است. از همه حامیان در این راه به ویژه بنیاد سینمایی فارابی، کمیسیون اجتماعی و کمیسیون فرهنگی شورای شهر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ممنونم".   

گفتنی است که علاقه مندان برای ثبت نام می توانند در ساعات اداری با دبیرخانه دائمی جشنواره به شماره تماس ۳۲۲۲۵۵۳۵ تماس بگیرند.    کد محتوا 18472

برچسب ها