۴۹ شرکت حمل و نقل دانش آموزی آماده سرویس‌دهی به دانش آموزان اصفهانی

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: در سال تحصیلی جدید تعداد هشت هزار راننده در قالب ۴۹ شرکت حمل و نقل به دانش‌آموزان در سطح شهر اصفهان سرویس‌دهی می‌کنند.

هادی منوچهری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در صورت اعلام وضعیت سفید شهر اصفهان از سوی ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا، ناوگان تاکسیرانی آماده سرویس دهی به دانش آموزان است.

وی تصریح کرد: تاکنون سه هزار راننده پلاک سفید جهت تمدید کارت شهری فعالیت در سرویس مدارس شهر اصفهان ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به شرایط ویژه ناشی از شیوع کرونا و مشخص نبودن فعالیت مدارس، خانواده‌ها از ثبت نام برای استفاده سرویس مدارس استقبال زیادی نداشتند، اما سازمان تاکسیرانی آمادگی دارد طبق پروتکل‌های بهداشتی در صورت باز شدن مدارس خدمت رسانی کند.

وی با اشاره به نحوه گزینش راننده‌های سرویس مدارس و شرایط خودروها، اظهار کرد: مراحل گزینش رانندگان مراجعه کننده به شرکت‌های حمل و نقل شامل ارائه مدرک شناسایی الزاماً گواهینامه پایه دوم، انجام استعلامات فردی (عدم اعتیاد، نداشتن سو پیشینه و تاییدیه اماکن)، ارائه مدارک خودرو، دریافت کارت سلامت و گذراندن دوره‌های آموزشی سازمان است.

منوچهری با بیان اینکه بهبود و ارتقای مستمر سطح کیفیت خدمات سرویس مدارس اولویت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان است، گفت: تمام سرویس مدارس شهر اصفهان توسط شرکت‌های حمل و نقل دانش آموزی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی فعالیت می‌کنند و خودروهای طرف قرارداد با شرکت‌ها و دارای مجوز از این سازمان هستند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان و اولیای دانش‌آموزان می‌توانند پیشنهادات و هرگونه انتقاد را با روابط عمومی سازمان به شماره ۰۹۱۳۰۹۱۳۹۸۰ و تلفن گویای سازمان تاکسیرانی اصفهان به شماره ۳۵۶۸۸۱۰۰ و یا از طریق فضای مجازی به آدرس @Taxikhabar(تاکسی خبر) در میان بگذارند.کد محتوا 18165

برچسب ها