اجرای ۲۰۰ میلیارد ریال پروژه شاخص شهری در منطقه ۱۰

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از اجرای ۲۰۰ میلیارد ریال پروژه شاخص شهری در این منطقه خبر داد و گفت: ۲۳۰ میلیارد ریال پروژه مهم منطقه‌ای، ۱۲۰ میلیارد ریال پروژه منطقه‌ای و ۲۲۰ میلیارد ریال سایر پروژه‌های عمرانی در منطقه ۱۰ در سال جاری اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، حمید شهبازی امروز_سه شنبه ۲۸ مرداد ماه ۹۹_ در پنجاه و نهمین برنامه سه شنبه‌ها با رسانه، پاسخگویی در مسیر امید که از طریق لایو اینستاگرام برگزار شد، اظهار کرد: بودجه منطقه ۱۰ در سال جاری ۱۵۰ میلیارد تومان است که نسبت به بودجه ۱۱۰ میلیارد تومانی سال گذشته ۴۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های عمرانی افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه منطقه ۱۰ یکی از مناطق مهم و اثرگذار شهر اصفهان به شمار می‌رود، ادامه داد: این منطقه با وسعت دو هزار و ۲۰۰ هکتار و حدود ۲۳۰ هزار نفر جمعیت یکی از مناطق پویاست.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان تصریح کرد: علی رغم اینکه این منطقه یک منطقه حاشیه‌ای بوده که مهاجران زیادی را در خود جای داده است خوشبختانه تمام گروه‌ها و قومیت‌ها در نهایت آرامش و به صورت مسالمت‌آمیز زندگی می‌کنند.

وی با تأکید بر اتخاذ رویکرد مبتنی بر تعامل و ارتباط دوسویه با شهروندان تأکید کرد: افزایش سرمایه اجتماعی در این منطقه و مشارکت شهروندان در مباحث مختلف همواره مورد توجه بوده و در این راستا جلسات متعددی با گروه‌های تأثیرگذار از جمله معتمدان محلی برگزار شده است و معتقدیم این اقدامات باعث هم افزایی مجموعه مدیریت شهری و شهروندان شده است.

شهبازی با بیان اینکه در منطقه ۱۰ پروژه‌های متعدد عمرانی، خدماتی، فرهنگی در حال اجراست، خاطرنشان کرد: در این منطقه شاهد اجرای پروژه‌های مشارکتی و حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی هستیم که توسعه پایدار منطقه را به همراه داشته است.

وی از افزایش ۴۰۰ درصدی پروژه‌های سرمایه گذاری منطقه ۱۰ در سال گذشته خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم از توان و تجربه سرمایه گذاران برای اجرای پروژه‌های مورد نیاز شهروندان استفاده کنیم.‌

‌این خبر تکمیل می‌شود...کد محتوا 17206

برچسب ها