افتتاح ۱۹ میلیارد ریال پروژه در باغ غدیر

امروز_یکشنبه ۲۶ مردادماه ۹۹_ در ادامه برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» از زمین‌های چند منظوره مجموعه ورزشی باغ غدیر که شامل زمین‌های چمن مصنوعی، زمین فوتسال، تنیس، بسکتبال و والیبال است با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۱۹ میلیارد ریال بهره‌برداری شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مجموعه ورزشی غدیر مجتمعی کامل از امکانات تفریحی و ورزشی واقع در مجموعه فرهنگی باغ غدیر است که از حدود ۱۰ سال پیش خدمات خود را به شهروندان ارائه می‌دهد.

استخر دو قلو به صورت مجزا آقایان و بانوان، سالن بدن‌سازی و ایروبیک، زمین‌های تنیس از پرمخاطب‌ترین خدمات این مجموعه است که در سال‌های گذشته به این مجموعه اضافه شده است، اما با توجه به نیاز و مطالبه شهروندان عملیات بازسازی و تجهیز این مجموعه ورزشی که در مدت شش‌ماه توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری انجام شد امروز در سلسله برنامه‌های «هر یکشنبه، یک افتتاح» به بهره برداری رسید و همچنین از زمین چمن مصنوعی و هارد کورت شامل زمین والیبال، بسکتبال و تنیس رونمایی شد.

زمین چمن مصنوعی فوتسال به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع و زمین هارد کورت به وسعت ۱۷۰۰ متر مربع آماده‌سازی شده و زیرسازی، حصارکشی، اجرای چمن مصنوعی و روکش زمین هارد کورت، سیستم نورپردازی زمین‌ها، تجهیز امکانات و وسایل به روز و استاندارد ورزشی نظیر دروازه، تور، پایه بسکتبال، جایگاه ورزشکاران و تماشاچیان از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه به شمار می‌رود.

این مجموعه که دارای پارکینگ اختصاصی است در مجاورت رینگ اصلی شهر و در فضای زیبای باغ غدیر اصفهان واقع شده و شرایط را برای استفاده بهینه شهروندان فراهم کرده است.

این خبر تکمیل می‌شود…کد محتوا 17131

برچسب ها