بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی در مجموعه غدیر

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان از بهره‌برداری پروژه زمین‌های چمن مصنوعی و هارد کورت(زمین تنیس) مجموعه ورزشی غدیر در اوایل هفته آینده خبر داد.

محمد مجیری در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: مجموعه ورزشی غدیر مجتمعی کامل از امکانات تفریحی و ورزشی در مجموعه فرهنگی باغ غدیر است که از ۱۰ سال پیش تاکنون به شهروندان اصفهانی خدمات ارائه می‌کند.

وی افزود: استخر دو قلو برای آقایان و بانوان، سالن بدن‌سازی و ایروبیک، زمین‌های تنیس از پُرمخاطب ترین خدمات این مجموعه است که در طی سال‌های گذشته به این مجموعه اضافه شده و مورد استفاده تعداد زیادی از شهروندان قرار گرفته است.

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان تصریح کرد: نیاز سنجی چمن مصنوعی همچنین ایجاد امکانات ورزش‌های متنوع و نشاط‌آور و افزایش ظرفیت زمین‌های بازی به ویژه تنیس، مطالبه و تقاضای شهروندانی بوده که از این مجموعه ورزشی و تفریحی استفاده می‌کنند، این موضوع مسئولان را بر آن داشته است که به نیاز و تقاضای شهروندان پاسخ داده و مجموعه را توسعه دهند.

وی با اشاره به لزوم توسعه این مجموعه، گفت: برای حفظ سلامتی شهروندان اهمیت زیادی قائل هستیم، زیرا معتقدیم جسم و عملکرد فیزیکی بدن تأثیر مستقیم بر روح و روان دارد و سلامت جسم و روان می‌تواند روابط اجتماعی سالم با دیگران را شکل می‌دهد از این رو در توسعه و ایجاد فضاهای ورزشی کوتاهی نکرده و از دریافت اندیشه‌های خلاق و سرمایه گذاری در این زمینه استقبال می‌کنیم.

مجیری با بیان اینکه از دو سال پیش توسعه این مجموعه ورزشی و تفریحی در برنامه‌های سازمان ساماندهی مشاغل شهری بوده است، افزود: عملیات بازسازی و تجهیز این مجموعه ورزشی در مدت شش ماه و با هزینه‌ای بالغ بر ۱۹ میلیارد ریال انجام شده است.

وی تصریح کرد: هفته آینده در برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» از زمین چمن مصنوعی، و هارد کورت شامل زمین والیبال، بسکتبال و تنیس رونمایی می‌شود.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان با بیان اینکه زمین چمن مصنوعی فوتسال در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۷۰۰ متر مربع و زمین هارد کورت نیز در یک هزار و ۷۰۰ متر مربع آماده سازی شده است، ادامه داد: چمن مصنوعی این مجموعه با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۷۲ میلیون و ۶۴۹ هزار ریال و هارد کورت تنیس با مبلغ ۱۰ میلیارد و ۹۷۲ میلیون و ۶۴۹ هزار ریال ایجاد شده است.

مجیری گفت: زیرسازی، حصار کشی، اجرای چمن مصنوعی و روکش زمین هارد کورت برای تنیس، سیستم نورپردازی زمین‌ها، تجهیز امکانات و وسایل به روز و استاندارد ورزشی نظیر دروازه، تور، پایه بسکتبال، جایگاه ورزشکاران و تماشاچیان از جمله اقدامات شده در این پروژه است.

وی تاکید کرد: این مجموعه دارای پارکینگ اختصاصی در مجاورت رینگ اصلی شهر و در فضای زیبای باغ غدیر اصفهان واقع شده که شرایط لازم برای استفاده بهینه شهروندان را فراهم کرده است.کد محتوا 16975

برچسب ها