پیشرفت ۹۰ درصدی کلکتور شرقی_ غربی خیابان آتشگاه

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان از پیشرفت ۹۰ درصدی کلکتور شرقی_ غربی خیابان آتشگاه خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ۴۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

علیرضا رفیعی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: برای اجرای کلکتور شرقی_غربی خیابان آتشگاه، لوله‌های پلی اتیلن به قطر ۲۵۰ میلی‌متر استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه با احداث کلکتور شرقی_غربی خیابان آتشگاه مشکل آبیاری فضای سبز منطقه برطرف می‌شود، افزود: احداث خط کلکتور فضای سبز جهت ایجاد یک حلقه مجزای آبیاری فضای سبز و اتصال شبکه چاه‌های موجود به یکدیگر در دستور کار قرار گرفت.

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان تصریح کرد: محل پروژه باند شمالی خیابان آتشگاه به طول ٤٥٠٠ متر حدفاصل کوچه ٥٥ تا کوه آتشگاه است و طول اجرای پروژه نیز شامل ٢٤٠٠ متر حدفاصل کوچه ٥٥ تا خیابان بهشت و سه راهی نبوی منش تا کوه آتشگاه است.

وی تاکید کرد: این منطقه برای ارتقای سطح کمّی و کیفی خدمات عمرانی و شهری در غرب اقدامات زیادی کرده که از عزم جدی شهرداری این منطقه برای ایجاد فضای سبز مطلوب و مناسب جهت افزایش نشاط و سرزندگی شهروندان نشان دارد.

رفیعی با بیان اینکه با توجه به حجم بسیار زیاد فضاهای سبز و طبیعت زیبا، منطقه ۹ یکی از مناطق بسیار ویژه شهر به شمار می‌رود، گفت: بیش از ۱۳۳ هکتار فضای سبز به جز ناژوان در این منطقه قرار گرفته و از مجموع ۳۲۰ کیلومتر طول مادی شهر اصفهان حدود ۸۰ کیلومتر یعنی ۲۵ درصد مادی‌ها در آن قرار دارد.کد محتوا 16942

برچسب ها