میز خدمت نباید بین مدیران و مردم فاصله اندازد

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: میز خدمت نباید بین مدیران و مردم فاصله اندازد زیرا این فاصله می‌تواند خسارات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، علیرضا نصراصفهانی در نشست فصلی مدیران شهری، با بیان اینکه هر میزان جلوتر رفته و آثار زحمات خود را می‌بینیم باید بیشتر امیدوار شویم زیرا نتایج کارهای خود را بیش از گذشته مشاهده می‌کنیم، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های جدی مدیران شهرداری باید سلامت مالی و اداری مجموعه خود باشد.

وی با تاکید براینکه باید شأن و منزلت مردم را همواره حفظ کنیم، افزود: ما نمی‌توانیم همه مشکلات مردم را حل کنیم اما می‌توانیم برخورد خوبی با آنها داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: میز خدمت نباید بین مدیران و مردم فاصله اندازد زیرا این فاصله می‌تواند خسارات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

وی گفت: لازم است کارها با سرعت عمل دنبال شود و تلاشمان بر این باشد تا مجموعه‌های تحت مدیریت خود را از سستی و رخوت دور کنیم.

نصراصفهانی خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ زمانی که بودجه شهر بسته می‌شد تلاش بر این بود تا بودجه‌هایی که در حوزه‌های امور رفاهی و حقوق و دستمزد مطرح می‌شود به بهترین شکل ممکن مورد توافق باشد. در کنار این موارد توجه به حق و حقوق کارگران باید بیشتر باشد و به روز رسانی حقوق‌ها را مورد اهتمام قرار دهیم.کد محتوا 16331

برچسب ها