مدیریت شهری اصفهان مشعل امید را در نقاط مختلف روشن کرده است

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مدیریت شهری اصفهان از نقطه‌ای به نقطه دیگر مشعل امید را با افتخار روشن کرده تا ثابت کند نبض توسعه و حرکت رو به جلو از جنبش نمی‌ایستد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی مزروعی امروز _یکشنبه ۲۹ تیرماه ۹۹_ در آئین بهره برداری و کلنگ زنی پروژه‌های عمرانی و خدماتی منطقه ۱۳ با بیان اینکه هر روز تعداد زیادی از مردم به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند و متأسفانه برخی نیز جان خود را در اثر این بیماری از دست می‌دهند، اظهار امیدواری کرد: در سایه تدبیر مسئولان این روزهای سخت و بحرانی را پشت سر گذاشته و بر آن غلبه کنیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر مدیریت شهری اصفهان از نقطه‌ای به نقطه دیگر مشعل امید را با افتخار روشن کرده تا ثابت کند نبض توسعه و حرکت رو به جلو از جنبش نمی‌ایستد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه پروژه بزرگ همچون حلقه چهارم ترافیکی، مرکز همایش‌های بین‌المللی، خط دو قطار شهری، نمایشگاه بزرگ اصفهان و مجموعه پل‌ها و تقاطع‌های غیر همسطح به عنوان پروژه‌های کلان با سرعت در حال پیشرفت است، اظهار کرد: ۳۴۰ پروژه عمرانی در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه تملک و آزادسازی پروژه‌ها با هزینه بسیار سنگین انجام می‌شود، گفت: هزینه احداث هر کیلومتر مسیر مترو ۶۵ میلیون دلار هر مترمربع راه و جاده ۱۵۰ هزار تومان و هر مترمربع ساختمان برای احداث مجموعه‌های ورزشی و اداری چهار میلیون تومان هزینه دارد.

مزروعی تصریح کرد: خوشبختانه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی با رویکردهای متنوع در حال انجام است به طوری که تاکنون چند سالن سینما با مشارکت شهرداری و سایر بخش‌ها در اختیار مردم قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه تالار هنر پس از بازسازی در آستانه بازگشایی است، خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی تئاتر شهر در آینده نزدیک آغاز می‌شود و عملیات عمرانی محور چهارباغ به مراحل پایانی رسیده است.

حرکت مدیریت شهری بر امواج بلاها

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه شلاق‌ها امان سکان داران مدیریت شهر را بریده است، ادامه داد: شاید این کشتی باید پیش از این درهم می‌شکست، اما در بین امواج این بلایا مدیریت شهری در حال حرکت است.

وی تأکید کرد: مدیریت شهری در دوره پنجم به تلاش‌های انجام شده در ادوار گذشته احترام گذاشت و در ادامه مسیر فعالیت، پروژه‌های زیادی را به سرمنزل مقصود رساند.

مزروعی ادامه داد: برقراری انضباط مالی در سیستم شهرداری و کاهش هزینه‌های غیرضروری با حفظ کیفیت خدمات از جمله اقدامات انجام شده در این دوره به شمار می‌آید.

وی با بیان اینکه تعامل مدیریت شهری با تمام مجموعه‌های شهری، استانی، کشوری و لشکری برای توسعه اصفهان انجام شده است، خاطر نشان کرد: در این دوره با تمام مجموعه‌ها و دستگاه‌ها تعامل لازم در راستای توسعه شهر انجام شده و هدفمندسازی پروژه‌های منطقه‌ای مورد توجه قرار گرفته است که افتتاح بوستان آزادی و ورزشگاه شهدای دستگرد همچنین راه اندازی دفاتر تسهیلگری در محلات منطقه ۱۳ گواه این موضوع است.

وی با ابراز خرسندی از استفاده بهینه از ظرفیت اوراق مشارکت توسط مدیریت شهری اصفهان تصریح کرد: با همت شهرداری و شورا اعتبارات خوبی به سمت شهر سرازیر شد و به کارگماری مدیران توانمند و متخصص فارغ از دیدگاه سیاسی و قومی و ذهنیتی از دیگر عوامل موفقیت مدیریت شهری در این دوره است.

وی افزود: شورای پنجم شورای حاشیه نبوده و تنها کار و خدمت به مردم هدف نهایی است.کد محتوا 16138

برچسب ها