عدالت فضایی در توزیع فضاهای شهری اصفهان

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با بیان اینکه با اجرای طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ای عدالت فضایی در توزیع فضاهای شهری ایجاد می‌شود، گفت: فاز دوم و سوم این طرح طراحی شده و به محض احراز نتایج فاز نخست اجرا خواهد شد.

داریوش امانی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: با اجرای طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ای نه تنها ارتباط مالی پاکبان با رانندگان خودروها قطع می‌شود، بلکه تجهیزات هزینه‌ساز و کم اثری همچون پارکومتر در این طرح وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ساعت اجرای طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ای از هفت صبح تا ۲۱ شب است، افزود: وقتی با برنامه‌ریزی از حاشیه معابر برای پارک خودروها بیشترین استفاده را ببریم،  این امکان برای اکثریت فراهم می‌شود که علاوه بر استفاده از پارک حاشیه‌ای، ترافیک ایمن و روان‌تری داشته باشند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان ادامه داد: این طرح در فاز نخست در ۱۳ خیابان اجرا شده و فاز دوم و سوم آن نیز طراحی شده که به محض احراز نتایج اجرای آن در فاز نخست، مراحل بعدی را اجرا خواهیم کرد.

وی گفت: حدود دو ماه در قالب طرح آزمایشی در ۱۳ خیابان شهر بنرهای طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ای نصب و اطلاع رسانی گسترده انجام شد.

امانی اظهار کرد: در طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ای، متقاضیان باید برای ثبت‌نام و درج مشخصات خودرو در سامانه park.mytraffic.ir اقدام کرده و از سه طریق اصفهان کارت، پرداخت اینترنتی در سایت مربوطه و اپلیکیشن اصپارک نسبت به پرداخت هزینه خود اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: غیر از سایت park.mytraffic.ir، خط تلفن ۳۴۰۳۵ در نظر گرفته شده که خدمات آن به صورت ۲۴ ساعته است و در هر شیفت کاری آن پنج کارشناس جوابگوی شهروندان برای رفع هر نوع مشکل در زمینه این طرح هستند.کد محتوا 13033

برچسب ها