ارائه تخفیف تا سقف 60 درصد در بازارهای کوثر شهرداری در آستانه شب یلدا

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: در آستانه شب یلدا، در همه بازارهای کوثر شهر اصفهان اقلام مورد نیاز مردم در این شب و 23 قلم کالای دیگر از تخفیف 8 تا 60 درصدی در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، امیرحسین ماه آورپور با اشاره به اینکه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان برای رفاه حال مردم طرح تخفیف ویژه شب یلدا را در دستور کار دارد، اظهار کرد: این طرح که «فروش ویژه شب یلدا» نام دارد، از تاریخ 28 آذر تا 2 دیماه در همه بازارهای کوثر شهر اصفهان اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه تخفیف های ویژه شب یلدا از 8 تا 60 درصد خواهد بود، گفت: در این طرح بسیاری از کالاها و اقلام مورد نیاز مردم مانند گوشت، میوه ها و اقلام شب یلدا مانند هندوانه و آجیل و 23 کالای دیگر گنجانده شده است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان بیان کرد: همچنین گوشت گرم بره از 29 آذر تا اول دیماه با قیمت 101 هزار و 900 تومان، هندوانه زیر قیمت میدان میوه و تره بار از 29 آذر تا دوم دیماه، پرتقال، شلغم و لبو به قیمت میدان میوه و تره بار و آجیل با نرخ مناسب به فروش خواهد رسید.

وی افزود: همچنین شهروندان می توانند به صورت غیرحضوری و با ثبت سفارشات خود در سایت kowsar.market اقلام مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرند.کد محتوا 42300

برچسب ها