50 دستگاه خودرو سبک و سنگین به آتش نشانی اصفهان اضافه می شود

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در برنامه این هفته " هر یکشنبه، یک افتتاح" از پروژه‌ها و تجهیزات جدید سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان رونمایی می‌شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محسن گلابی در این خصوص گفت: خریداری۲۰ دستگاه شاسی ایسوزو و تجهیز به تجهیزات آتش نشانی با هزینه‌ای بالغ بر ۵۸۰ میلیون ریال، همچنین اضافه کردن تجهیزات امدادی اعم از دستکش، کلاه، مقنعه حریق، کامبی تولز به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال از جمله تجهیزات جدید این سازمان برای بهبود خدمت رسانی به شهروندان است.

وی افزود: خرید چهار دستگاه پژو سواری به ارزش ۱۱ میلیارد ریال، خرید ۱۱ دستگاه تویوتا های‌لوکس برای امداد و نجات در کوهستان با هزینه ۴۴۰ میلیارد ریال، خرید یک دستگاه اتوبوس فرماندهی سیار در زمان بحران و خرید هشت دستگاه شاسی اسکانیا برای تبدیل به خودروی اطفائیه با اعتبار ۴۸۰ میلیارد ریال از دیگر امکانات و تجهیزاتی است که به سازمان آتش نشانی اصفهان اضافه می شود تا مردم و شهروندان در زمان حوادث، احساس امنیت و آرامش بیشتری داشته باشند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اضافه کرد: بازسازی خودروهای نور رسان، جرثقیل، اطفائیه و خودرو آموزش برون ایستگاه با صرف ۱۰ میلیارد ریال اعتبار انجام شده است.

گلابی اضافه کرد: همچنین شش دستگاه موتورسیکلت سنگین برای امداد و نجات فوری در زمان اوج ترافیک با صرف اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال به تجهیزات آتش نشانی اصفهان افزوده می‌شود.

*افتتاح به روزترین مرکز فرماندهی و اتاق فرمان کشور

وی از افتتاح به روزترین مرکز فرماندهی و اتاق فرمان کشور نیز خبر داد و گفت: این فضا امکان پوشش دهی بهتر شهر را فراهم می کند و با تجهیزات و امکاناتی که دارد روند عملیات را بهبود می بخشد.   کد محتوا 33757

برچسب ها