198 درخواست رفع خطر و ایمن سازی در تندباد اخیر به سامانه 137 اعلام شد

رئیس اداره ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان گفت: 198 درخواست رفع خطر و ایمن سازی در تندباد اخیر و طی روزهای چهارم تا هفتم فروردین از سوی شهروندان به سامانه 137 شهرداری اصفهان اعلام شد.   

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محمد قاسمی با اشاره به اینکه به علت وزش باد شدید در روزهای اخیر در شهر اصفهان شهروندان برای جلوگیری و اعلام حوادث اقدام به تماس با سامانه 137 شهرداری کردند، اظهار کرد: طی بازه زمانی چهارم تا هفتم فروردین ماه 198 درخواست رفع خطر و ایمن سازی به این سامانه اعلام شد که بیشتر آن ها مربوط به درختان بود.

رئیس اداره ارتباطات مردمی شهرداری اصفهان افزود: در بازه زمانی چهارم تا هفتم فروردین ماه همچنین 27 گزارش از سوی مردم مبنی بر خطر سقوط اشیاء ناشی از وزش باد شدید اعلام شد.   

وی با اشاره به اینکه 11 گزارش هم برای رفع خطر از محل هایی که به علت لغزندگی احتمال بروز حادثه در آنها وجود داشت، از سوی شهروندان به سامانه 137 اعلام شد، گفت: 2 مورد گزارش هم مبنی بر خطر سقوط مصالح یا تجهیزات از ارتفاع به علت وزش باد به سامانه 137 رسید.  

قاسمی اظهار کرد: با توجه به پاسخگویی 24 ساعته کارشناسان این سامانه به مردم، گزارشات اعلامی از سوی مردم بر اساس مناطق، به مدیران هر منطقه اعلام شد تا برای رفع خطر و ایمن سازی در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنند.  کد محتوا 30947

برچسب ها