سال جهش تولید
  • 1399-07-20 17:11
  • كد محتوا:20487
عملیات سنگ فرش بازار اصفهان پیشرفت 70 درصدی دارد

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: عملیات سنگ فرش کف بازار اصفهان با زیرسازی و نوسازی تاسیسات شهری در دست اقدام است که تاکنون 70 درصد پیشرفت داشته است.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حسین کارگر با اشاره به نوسازی پیاده رو خیابان باغ گلدسته اظهار کرد: عملیات آواربرداری پیاده رو ضلع شرقی بوستان شهید رجایی انجام شده و پس از زیرسازی مناسب سازی و موزائیک فرش می شود.

وی افزود: برای عملیات نوسازی پیاده رو خیابان باغ گلدسته و قسمت داخلی بوستان شهید رجایی بیش از 7 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه سه با اشاره به دیگر پروژه های عمرانی منطقه تصریح کرد: در خیابان استانداری جنب خیابان فرشادی محوطه ای روی بام پارکینگ زیرسطحی فرشادی بلااستفاده وجود داشت که با طراحی ویژه، زیرسازی، نصب گلدان های سنگی، مبلمان ویژه شهری و نورپردازی به محیطی زیبا و دلنشین با عنوان پاتوق شهری، برای سپری کردن اوقات فراغت شهروندان احداث شده است.

وی با اشاره به دیگر پروژه های عمرانی اظهار کرد: فاز سوم ساماندهی گذر تاریخی میرعماد معروف به چاه حاج میرزا به طول 380 متر تلفیق بلوک و سنگ فرش با تفکیک پیاده رو از سواره رو، پیشرفت 70 درصدی داشته است.

کارگر در ادامه به گذر تاریخی گردشگری بازار اصفهان در مسیر میدان تا میدان اشاره کرد و افزود: عملیات سبک سازی بام، ایزولاسیون و آجر بام بازار اصفهان به پایان رسیده و عملیات سنگ فرش کف بازار با زیرسازی و نوسازی تاسیسات شهری در دست اقدام است که تاکنون 70 درصد پیشرفت داشته است.

وی با اشاره به اصلاح هندسی و مناسب سازی خیابان فرشادی گفت: عملیات احداث ایستگاه های اتوبوس، مناسب سازی، پیاده روسازی ضلع شمالی خیابان فرشادی همچنین سنگفرش ادامه بازار حسن آباد و اتصال به پیاده رو این خیابان با هزینه عمرانی و ترافیکی بیش از سه میلیارد ریال در دست اقدام است.

?>