سال جهش تولید
  • 1399-04-16 16:10
  • كد محتوا:14765
اجرای ویژه برنامه اوقات فراغت تابستان 99 با رعایت پروتکل های بهداشتی در منطقه 3

رئیس اداره فرهنگی - اجتماعی منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: اجرای ویژه برنامه اوقات فراغت کودکان و نوجوانان که سال گذشته در دل محلات تاریخی منطقه سه برگزار می شد، امسال با رعایت فواصل اجتماعی و بهداشتی در دو محل تاریخی- گردشگری میدان امام (ره)، پارک شهید رجایی و حاشیه رودخانه زاینده رود با عنوان «بازبازی» برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، ساناز فروتن در خصوص برقراری ایجاد شور و نشاط اجتماعی شهروندان بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کوید 19 و تعطیلی مراکز فرهنگی، ویژه برنامه های سال جاری در محیط باز و وسیع با رعایت فواصل اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی افزود: مجموعه بازی های متنوع از چهارشنبه تا تعطیلات پایان هفته هرشب 6 ساعت اوقات فراغت فرزندان این محدوده از مرکز شهر را دربرمی گیرد.

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه سه به نوع بازی ها اشاره و تصریح کرد: برای امسال 6 نوع بازی و 53 نوع سرگرمی با کارکردهای شناختی بازی پیرامون حافظه، توجه و دقت، سرعت پردازش و واکنش، حل مسئله و زبان برای کودکان به همراه خواهد داشت.

وی بیان کرد: با توجه به تعطیلات پایان هفته و حضور خانواده ها در حاشیه زاینده رود این بازی ها از نوع حصیر به حصیر، تمامی خانواده های حاضر در محل را درگیر و با استفاده از مربی های خبره به مسائل آموزش و مباحث روانشناختی بازی ها پرداخته می شود.

?>