سال جهش تولید

رئیس اداره ترافیک منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: به منظور توسعه مسیرهای ناوگان حمل و نقل عمومی علاوه بر مسیر خیابان ولی عصر و عبدالرزاق، مسیر خیابان هشت بهشت نیز مجهز به اتوبوس تندرو خواهد شد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حمید آقایی با اشاره به تسهیل سازی و تشویق شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشترین نقاط جذب سفر در مرکز اصلی شهر قرار دارد، معاونت ترافیک شهرداری اصفهان اقدام به طراحی خط اتوبوس تندرو در مسیر خیابان هشت بهشت تا بلوار آتشگاه کرده است.

وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه در منطقه سه شامل خیابان هشت بهشت غربی است که تجهیز کارگاه و عملیات آسفالت برداری ضلع جنوبی مسیر این خیابان حدفاصل بزرگمهر تا تقاطع گلزار به منظور زیرسازی و بتن ریزی محل عبور اتوبوس تندرو در حال اجراست.

رئیس اداره ترافیک منطقه سه ضمن اشاره به هزینه بیش از 30 میلیارد ریالی این پروژه تصریح کرد: طول مسیر رفت و برگشت در این منطقه سه هزار متر است که در طول مسیر تعداد پنج ایستگاه با نصب تجهیزات و مبلمان شهری پیش بینی شده که در فاز بعد اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به ظرفیت پارکینگ سطح منطقه تاکید کرد: با خرید و آزادسازی زمین با کاربری پارکینگ در میدان شهدا به منظور ساخت پارکینگ، عملیات تسطیح آن انجام و تا پایان آزادسازی سایر املاک مجاور آن، موقتا این قسمت تبدیل به پارکینگ با ظرفیت بیش از 50 دستگاه خودرو می شود که معضل پارک خودرویی این نقطه پرتردد شهر را تا حدودی مرتفع خواهد کرد.

?>