گشت های ویژه رفع سد معبر در مناطق 15 گانه شهر اصفهان فعال است/ فعالیت گشت های ویژه نوروزی برای چهره بهتر شهر

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: گشت های ویژه رفع سد معبر در آستانه سال جدید در مناطق 15 گانه شهر اصفهان فعال است.  

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حسن محمدحسینی با اشاره به مجموعه اقدامات اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری در پایان سال اظهار کرد: گشت های رفع تخلفات شهرداری همواره موضوع کنترل و مقابله با سد معبر را در همه نقاط شهر در دستور کار دارد اما در روزهای پایانی سال و ایام عید این مسئله به صورت ویژه و با دقت بیشتر پیگیری می شود. 

وی با اشاره به اینکه طبق قانون، سد معبر در اماکن عمومی مانند پیاده روها، فضای میدان ها و بوستان و پارک ها ممنوع است، گفت: بر همین مبنا شهرداری وظیفه دارد طبق قانون با این تخلف برخورد لازم را داشته باشد تا معابر آزاد شود.    

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه در همه مناطق 15 گانه شهر اصفهان طرح ویژه رفع سد معبر و پیشگیری از تخلفات در حال اجراست، اظهار کرد: بخشی از سد معبر نه فقط از سوی دستفروشان یا سایر افراد بلکه از طرف کسبه ای که دارای مغازه هستند، انجام می شود که در این رابطه هم شهرداری موظف است اخطار داده و در مراحل بعد نسبت به رفع سد معبر اقدام کند. 

وی از فعالیت گشت های ویژه نوروزی رفع سد معبر شهرداری در دو نوبت صبح و بعداز ظهر به صورت مداوم گفت و افزود: ابزارهای قانونی در دست ما اخطار و اقدام برای رفع سد معبر است که از این امکان برای ایجاد چهره بهتر در شهر اصفهان و تسهیل تردد شهروندان استفاده می کنیم.

محمدحسینی افزود: شهرداری همواره در این زمینه آماده همکاری با سایر دستگاه ها بوده و هست تا آسایش مردم فراهم شود. 

وی با بیان اینکه علاوه بر اقدامات مربوط به استقبال از سال نو، مجموعه وظایف و فعالیت های مستمر نیروهای رفع تخلفات شهرداری در این روزها همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: جلوگیری از نصب تابلوهای غیرمجاز، جمع آوری خودروهای فرسوده رها شده در معابر، تعطیلی کارگاه‌ های ساختمانی متخلف یا بدون مجوز، کنترل ضایعات سطح شهر، رفع مزاحمت کارگاه‌ های صنفی مزاحم، رفع خطر از بناهای حادثه آفرین و .... از جمله این اقدامات است.کد محتوا 30903

برچسب ها