نوسازی تجهیزات و امکانات سازمان آتش نشانی اصفهان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان گفت: در این دوره مدیریت شهری برای بهسازی و نوسازی تجهیزات و امکانات سازمان آتش نشانی اقدامات خوبی شده است.

آتشپاد محسن گلابی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: ۲۰ دستگاه اطفائیه سبک با کاربری‌های امداد و نجات در راه اضافه شدن به ناوگان عملیاتی آتش نشانی اصفهان است.

وی تصریح کرد: اخیراً پیرو تلاش‌ها و پیگیری‌های شده و علی‌رغم شرایط خاص اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، تعداد ۱۱ دستگاه خودروی مدرن تویوتا hilux مدل ۲۰۲۰ به امکانات این سازمان اضافه شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان ادامه داد: این خودروهای تویوتا در جهت امدادرسانی سریع‌تر و مطلوب‌تر به شهروندان و با نیت کاهش زمان رسیدن به موقعیت حریق و حوادث خریداری شده و خدمات آن‌ها در اختیار شهروندان ایمن‌مدار اصفهانی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: با خرید و اضافه شدن خودروها و امکانات جدید، سازمان آتش نشانی اصفهان یکی از سازمان‌های مجهز مطرح در سطح کشور به شمار می‌آید.

آتشپاد گلابی گفت: در این دوره مدیریت شهری با هدف بهسازی و نوسازی تجهیزات و امکانات سازمان آتش نشانی اقدامات خوبی شده است که امیدواریم هر ساله با پیش بینی اعتبارات مورد نیاز شاهد استمرار آن باشیم.کد محتوا 31143

برچسب ها