رصد و پیگیری نقطه نظرات و مشکلات مردم در شهرداری منطقه 10

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با حضور در اداره ارتباطات مردمی 137 شهرداری اصفهان پاسخگوی تلفنی مسائل، دغدغه ها و مشکلات مردم شد.   

رضایت 94 درصدی شهروندان منطقه 10 از پیگیری مطالبات

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حمیدرضا شهبازی در حاشیه این پاسخگویی تلفنی، اظهار کرد: سامانه 137 جزو مجموعه هایی است که به صورت شبانه روزی مشغول کار هستند و فعالیت آنها مستمر و دائمی است.

وی اضافه کرد: با توجه به تاکیدات شهردار اصفهان در خصوص تعامل و ارتباط بهتر با مردم توجه به پیام هایی که از طریق سامانه 137 به مناطق ارسال می شد برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود به همین دلیل طی دو سال گذشته توجه زیادی به رصد نقطه نظرات مردم و برنامه ریزی بر اساس این نظرات در منطقه 10 شهرداری صورت گرفت.   

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان با بیان اینکه حدود 16 هزار و 820 پیام از طرف مردم و از طریق سامانه 137 در سال 99 برای شهرداری منطقه ارسال شده بود، ادامه داد: این پیام ها در حوزه های خدمات شهری، حوزه فرهنگی اجتماعی و ... بود و ما توانستیم در شهرداری منطقه و در بازه های زمانی اعلام شده به صورت صد در صد پاسخگوی این پیام ها باشیم.

وی رضایتمندی شهروندان منطقه از پاسخ ها و پیگیری های ارائه شده در خصوص مطالبات را حدود 94 درصد ذکر کرد و افزود: در اداره ارتباطات مردمی 137 هم پاسخگوی تلفنی سوالات شهروندان با سامانه 137 شهرداری بودیم که پیگیری های لازم را نسبت به درخواست های شهروندان خواهیم داشت.

شهبازی با بیان اینکه طی ماه های آتی سال 1400 نیز نقطه نظرات مردم را در برنامه ریزی های خود لحاظ می کنیم، تاکید کرد: ستاد ویژه ای در شهرداری منطقه 10 تشکیل شده که به صورت مرتب نقطه نظرات و مسائل مردم در آن رصد می شود چراکه افکار عمومی برای ما مهم است که بتوانیم آنها را پیگیری کرده و پاسخگو باشیم.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان افزود: بیشتر تماس های مردم در حوزه خدمات شهری، عمران، آزادسازی و املاک بود و بسیاری از آنها قدردان زحمت خدمات همکاران ما بابت حل مشکلات چندین ساله منطقه و مردم بودند؛ موضوعاتی که شهروندان به ما می گویند جزو وظایف شهرداری است و اگر نقصانی در کار ما بوده است با تماس های شهروندان و گوشزد کردن مسائل حل می شود، دستورات لازم به مدیران منطقه داده شده و در یک زمانبندی مشخص این مشکلات پیگیری و در جهت حل آنها اقدام می شود.

وی تاکید کرد: تغییرات خوبی که در فضای اداره 137 صورت گرفته هم اکنون به شرایط مطلوب و استانداردی رسیده و می تواند زمینه را برای ارائه خدمات بهتر برای شهروندان فراهم کند. استفاده از تجربیات شهرهای توسعه یافته و مدل های راهبردی این کشورها در اداره 137 به خوبی رقم خورده و شاهد این خواهیم بود که این مرکز بتواند پوشش بیشتری به مشکلات، درخواست ها و دغدغه های شهروندان بدهد و شهروندان هر زمان در حوزه مدیریت شهری دچار مشکل یا آسیبی شدند نخستین شماره ای که به ذهن آنها خطور کند سامانه 137 باشد.  کد محتوا 31870

برچسب ها