سال جهش تولید
  • 1399-09-01 13:39
  • كد محتوا:24039
برگزاری جشنواره پاییزی عکس ناژوان همزمان با فصل هزار رنگ ناژوان

سيد رسول هاشميان مدير طرح ساماندهي ناژوان گفت:همزمان با فرارسیدن ایام پاییز و فصل هزار رنگ ناژوان، جشنواره عکاسی از جاذبه های طبیعی ناژوان برگزار می گردد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با اشاره به  گفت: این مسابقه با هدف به تصویر کشیدن زیبایی فصل پاییز در ناژوان  از اول تا دهم آذر ماه برگزار می گردد.

هاشمیان ادامه داد: شرکت در این مسابقه برای عموم علاقه مندان به عکاسی رایگان و آزاد است و با مشارکت شهرداری اصفهان، سازمان فرهنگی تفریحی ، موسسه آموزش عالی سپهر و کانون عکس انجمن سینمای جوانان اصفهان برگزار می شود .

وی گفت: پس از اجرای مسابقه و انتخاب عکس های برتر توسط تیم داوری جشنواره، به نفرات برگزیده جوایز ارزنده و لوح تقدیر و تندیس اهدا می گردد.

سيد رسول هاشميان گفت: با توجه به الزامات بهداشتی و شرایط موجود، هیچ گونه تجمع و گردهمایی در این مسابقه اتفاق نخواهد افتاد و زمان عکس برداری کاملا آزاد می باشد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان افزود: طبیعت پارک جنگلی، مادی ها، کوچه باغ ها، مزارع و زمین های کشاورزی و بافت تاریخی موقعیت های پیشنهادی برای عکاسی در حوزه طبیعت ناژوان هستند.

 مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: شرکت در این مسابقه برای عموم علاقه مندان به عکاسی از طبیعت آزاد است و هنرمندان و عکاسان تنها می بایست با مراجعه به صفحه ISFPC.FARAKHAAN ثبت نام خود را قطعی نمایند .

 

?>